rezultati županskih volitev

jest5

Majstr
18. avg 2007
17.118
285
83
Kako pa gleda tvoja na to, da si tako zagret za inštitucijo, ki že stoletja zatira ženske in jim krati pravice?

brane_new

Majstr
10. feb 2008
2.818
175
63
Nesposoben župan, ki ne bo mogel Jankovičevih pufov vračat.
On s pufi nima problemov. To ni njegova stvar :)

Ledenko

Fizikalc
18. jul 2011
1.307
69
48
Bandelli dobil še en "focn" - kandidat, kateremu je "grozil", je postal župan. :)

jest5

Majstr
18. avg 2007
17.118
285
83
Jih ne krati, v primerjavi s tvojimi gnidami!
Uf pa še kako jim krati. Ženska je v rkc še vedno manjvredna.
Kako je bilo pred 100+ leti pa sploh ni za govoriti. Pratkično suženjsko razmerje, dec glavni, ženska mora brezpogojno ubogati itd. vse z blagoslovom klera.

softi

asfalter
30. avg 2007
32.808
367
83
okolica metropole
sem prebral lomilec ženskih src...

zoki ma res namseh angela.

vidim, da je uredil center, pa na začetku fužin je lepo igrišče za otroke, pridem tja iz 3 občine. sedaj je na koncu fuzin naredil progo za kolesa, roelrje. pa baje neki dela ob bregu lj.
skratka model dela.

da ga volijo lopovi ni res, volijo ga pa verjetno tisti, ki ne morejo videti desnice. sam sem samo enkrat volil, na priganjanje desničarke. volil sem zokija.

da ga volijo srbi...res je srba i rusa 300 mio, sam v ljubljani dvomim, da je 10k aktivnih volilcev, ki se imajo za srbe.

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.774
884
113
tu in tam
...reče žabar, ki ima nesojenega kriminalca za župana. Kaj če bi najprej pri sebi naredil reality check, preden po drugih serješ?
Sploh nisem žabar, če se že gremo, ampak štajerc in opazovalec, ki ga boli srce ob neomejeni neumnosti "sonarodnjakov".:p
Potem nisi resno mislil s tistim zapisom, ki ga imam celo za podpis?:eek:

I

Izbrisan uporabnik #15304

Sploh nisem žabar, če se že gremo, ampak štajerc in opazovalec, ki ga boli srce ob neomejeni neumnosti "sonarodnjakov".:p
Še en Štajerc. Pa saj si se mi zdel sumljiv, ko si enkrat zadnjič Hrastovec omenjal ;)

Demz

Guru
15. avg 2010
9.341
1.097
113
:eek: , nemogoče. Štajerc na gorenjskem ne preživi ... tko kot dolenc na štajerskem ne. o_O

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
30.093
1.058
113
To da je Gatto štajer'c pa prvič slišim v njegovi zgodovini na alter.si...

Me zanima kaj je ozadje da je začel stem srat :)