Rent a car Sicilija

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
preko vseh posrednikov je ceneje kot direkt pri najemodajalcu.
tudi sam sem vzel pri europcarju amapk preko posrednika na letališču trapani sicer fiat 500 pa me je prišel 130€
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.298
3.408
113
Poglej da je gorivo polno dobiš in polno vrneš.
Pa če še plačaš so udeležbo pri kasku se nimaš kaj bat.
Če pa sam garantiraš z kartico pol pa avto pregledati poslikati poškodbe na avtu Na zapisnik zabeležiti in ti naj podpiše na šalterju. Ker drugače te bodo itaq hoteli nategnit
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
https://www.billiger-mietwagen.de/ poglej. Deluje!

Le glej da boš imel dovolj velik enkraten nakup na kartici, s katero boš plačal najem (v mojem primeru 1700€). Ker sem imel samo 1500, sem na licu mesta moral doplačati 141€
frown-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
sej gledam na billiger mietwagen.
ampak kot receno mam mal problemov, ker ne znam nemsko.
gledam pando z:

Vollkasko ohne Selbstbeteiligung
Diebstahl ohne Selbstbeteiligung

in kolikor razumem ima vkljuceno doplacilo za brez odbitne. kaj je potem fora se tega keine Selbstbeteiligung spodaj, ki ga ponujajo za 2 eur na dan?
pa nikjer ne najdem koliko rezervacije naredijo na kartici, da vem kaksen limit si morem zrihtat? in ce vzamem brez odbitne (to kar je v kompletu za 560 poleg avta), a to je brez odbitne pri billiger, ali direkt pri europcar? s kom se moram ukvarjat, ce se slucajno kaj zgodi?

hvala za pomoc!

edit: se to.. a ko naredim rezervacijo tudi placam, ali moram placat na licu mesta in met na kartici torej limit za placilo + tistega 1500, al kolikor ze je ponavadi?
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
poglej še autoeurope.eu
italija kr se tiče rentacarja je najbolj zaje.bana kar se tiče odbitne franšize in nategovanja zaradi poškodb
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
sej gledam na billiger mietwagen.
ampak kot receno mam mal problemov, ker ne znam nemsko.
gledam pando z:

Vollkasko ohne Selbstbeteiligung
Diebstahl ohne Selbstbeteiligung

in kolikor razumem ima vkljuceno doplacilo za brez odbitne. kaj je potem fora se tega keine Selbstbeteiligung spodaj, ki ga ponujajo za 2 eur na dan?
pa nikjer ne najdem koliko rezervacije naredijo na kartici, da vem kaksen limit si morem zrihtat? in ce vzamem brez odbitne (to kar je v kompletu za 560 poleg avta), a to je brez odbitne pri billiger, ali direkt pri europcar? s kom se moram ukvarjat, ce se slucajno kaj zgodi?

hvala za pomoc!

edit: se to.. a ko naredim rezervacijo tudi placam, ali moram placat na licu mesta in met na kartici torej limit za placilo + tistega 1500, al kolikor ze je ponavadi?

Itak moraš vzeti vse "ohne Selbstbeteiligung". Koliko te stane vse skupaj vidiš takoj. 2€ na dan... pojma nimam.

Jaz sem imel VW Touran za 25€ na dan, vse "ohne Selbstbeteiligung", dobil pa povsem novega P308 SW 1,6eHdi.

Plačaš takoj ob rezervaciji. Na licu mesta ti potegnejo le rezervacijo. Če se kaj zgodi, ti to vzamejo s kartice, billiger mietwagen pa ti kasneje vrne. Male praskice (od odpiranja vrat na primer) ne štejejo kot poškodbe
cool-1.gif
Jaz sem avto dobil od podjetja Locauto.


Na Voucherju, ki ga boš dobil bo pisalo koliko ti bodo rezervirali na kartici. Ampak to ni limit... enkraten nakup moraš imeti vsaj toliko!!
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
rentalcars.com je pravi naslov.
Posreduje renomirane rentacare hertz/Sixt/europcar itd po celem svetu . Cene so cca 20 % ugodnejše kot na licu mesta, kasko zavarovanje cca 40% ceneje, support in odziv takojšnja. V primeru da imate kak problem s samim avtom/stroške/nejasnosti vam takoj odgovorijo in uredijo.
PRIPOROČAM
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Isto sem sam septembra v Trpaniju rezerviral preko Rentalcars.
Za 6,5 dni 141 €. Ponudnik Keddy by Europcar


Dodatno zavarovanje pa pri carhireexcess.com. Top
zmaga.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
hvala vsem!

nekako se se vedno najbolj nagibam k billiger, ker je se vedno najceneje (priblizno 100 eur manj, kot drugje). in pri teh cenah bom seveda probal prit cim ceneje skozi:)
sem vprasal na mail kaj je razlika ohne ali keine, pa so mi samo odgvorili:

"Ohne Selbstbeteiligung" means without excess.
"Keine Selbstbeteiligung" means no excess.

pa se pejt pol..
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
samo izogibaj se maggiore in locauto ponudnika,ker tam boš na suho nategnjen,malo si preberi na tripadvisorju forum o siciliji.
vse zgoraj omenjene strani so samo posredniki in ne firme ki ti bodo rentale avto,tako da nakoncu ostaneš sam na šalterju in se pogovarjaš z najemodajalcem.pred najemom si preberi pogoje, da ne boš presenečen ko bo potrebno dati za avto tipa fiat 500 1000€ pologa
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Sej ravno zato, ker berem o nategih sem imel namen vzet hertz, ceprav je okol 20% drazji.
Sicer pa kolikor sem gledal cisto vsi rezervirajo nekje od 1000-1500 eur za avto ranga panda.
 

PuskA

Pripravnik
1. dec 2008
117
21
18
Je kdo rental v španiji mogoče? grem za prvi maj za en teden v valencijo pa mam namen it na roadtrip do tarife/gibraltarja. Mogoce ve kdo za kako preverjeno varjanto, da me neoskubijo :D
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
Citat:
Uporabnik dufus pravi:
Sej ravno zato, ker berem o nategih sem imel namen vzet hertz, ceprav je okol 20% drazji.
Sicer pa kolikor sem gledal cisto vsi rezervirajo nekje od 1000-1500 eur za avto ranga panda.
aja, tudi hertz dela z istimi lokalci. tako da...
jaz sem prek billiger mietwagen vzel pri auto europa, ki naj bi bil precej problematičen, pa moram potrkati, da nisem imel nobenih težav. Edina tečna stvar v trapaniju je, da zjutraj, ko zleti letalo za Trst ni nobenega na letališču, da bi potrdil, da je avto ok.
Drugače pa poglej, je v tej temi že vse 100 x odgovorjeno.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
kaj to pomen da ne glede na to kaj vzamem dobim enega od lokalcev?!
no, sej ce mam full zavarovanje je malo lazje.

letim pa v palermo, popoldan. tako, da ura ni problem.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
ja tudi hertzi sodelujejo z lokalci. ki isti avti oddajajo kot hertz ali kot ne vem giovanni rent a car
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
odbitna seveda je,le da v temprimeru ko bodo tebi trgali določen znesek v primeru škode boš potem ti uveljavljal odškodninski zahtevek pri rentalcarsu
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
To mi je jasno.. se zmer bolje, kot nic. Brez odbitne direkt pri hertzu pa je zal predrago.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:

Dodatno zavarovanje pa pri carhireexcess.com. Top
zmaga.gif

A potem vzameš osnovno zavarovanje (CDW) in to zavarovanje pokrije "odbitno franšizo"?
50E/leto ya Evropo?