registrska tablica kot nalepka. kje naročiti?

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
a veste kje in pri komu bi se dalo naročiti registrsko oznako (tablico) kot nalepko.
jasno mi je, da je to nelegalno, potrebujem pa za ameriški avto. več kot ena kvadratna tablica (za kao R4) se prek UE ne da naročiti.

bi pa rad da je zadeva kvalitetna in obstojna, na samolepilni papir si lahko sprintam tudi sam....

hvala in l.p.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Kaj pa, če kvadratno tablico 'izgubiš' in naročiš nadomestno - se to da?

LP,

Milan
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Vsekakor pa bolj po pravilih kot tablica kot nalepka
smile-1.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
problem je v tem, da če rečeš da si izgubil in potem po čudežu najdeš si kazensko odgovoren. zaradi zavajanja in lažne izjave. baje.
ob uporabi nalepke naj bi sankcije bile manjše.

tako so mi povedali. sam ne vem!
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Jaz sem jo izgubil na AC, ko sem povozil sneženo kepo, ki je padla izpod koles pred menoj vozečega tovornjaka.

Potem sem pa lepo skeniral zadnjo tablico, stiskal na nalepko in nalimal na 2mm PVC, nikoli niso opazili, da je tablica fake.
 
Nazadnje urejeno:

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
V bistvu je ta oblika črk narejena le za registrske tablice in ne moreš dobit fonta.
Razen, če so font na Igu naredili za lastno uporabo in nekako uide s kakšnega
njihovega računalnika.

lp,
Mpix
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
meni so enkrat ukradli obe tablici in sem moral nekaj nujno v Split.Doma sem izdelal obe iz kartona zlakiral z metalno barvo,tako da je zgledala kot original.
d055.gif

Ko sem se vracal je dezevalo tako da sem imel precej srece da tisti karton ni razpadel, ker bi verjetno se imel sedaj "zacasno" bivalisce v lepi nasi.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno: