Registracija

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Zakaj se je nemogoče registrirati na tem forumu? Ali se lahko registrirajo le vam ljubljeni osebki?
jezen.gif
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Jaz nisem nič zajebal,saj se ne registriram prvič.alter me pač noče sprejeti za svojega člana.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Kaj točno ti javi, oziroma kje se zatakne ?
Forum zaenkrat še nima svoje inteligence, tako da se ne more kar tako odločiti koga sprejeti in koga ne
grin1.gif
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Pri vpisu uporabniškega imena mi javi ,da mora le ta biti vpisan samo z alfanumeričnimi znaki.torej? Ime sem zapisal samo z črkami pa še to brez stresic.problem ni pri meni saj sem se poskušal registrirati večkrat vsakič sem dal drugo ime ,vendar brez uspeha.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Si prepričan, da so bili samo alfanumerični znaki ? Torej angleška abeceda + številke. Da ni bil kje kak presledek ali kaj podobnega.
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Spet neuspešna registracija. Očitno ne bom nikoli med aktivnimi člani ampak bom samo prebiral forum. Na sux-u teh problemov ni bilo in sem bil dolga leta aktiven član tu pa očitno ne bom nikoli.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Nikoli ne reči nikoli
tongue-1.gif

Če so se vsi ostali uspešno registrirali, se boš ti tudi.

Ura/datum sta točna ? Uporabljaš kak firewall ? Če ja, ga izklopi in probaj ponovno. Če imaš več browserjev, probaj tudi z drugim. Takisto če imaš več računalnikov.
 

Alter.Si

Zelenc'
1. jan 1970
0
0
1
Pobriši piškotke in se drži ostalih navodil, ter poizkusi ponovno, drugače pa pošlji mail na ziga@alter.si in te bo ročno vnesel.


Ne pozabi vseh podatkov in maila na katerega ti bo poslal vse skupaj.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
alfanimerični znaki ne vsebujejo ščž-jev
wink-1.gif


Napiši nick z katerim si se hotel registrirati.