Razvijanje fotografij

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Tale test je malo tako-tako... Poleg tega kar nekaj dobrih studiev manjka. Je pa pri tem tako.. SW lahko zadane ali pa cisto fali. Sploh, ce so fotke predhodno obdelane, zato je fino, ce je laborant na to pozoren.

Jp, se strinjam.
zmaga.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
Ti mi pa se vedno nisi odgovoril
smile-1.gif

Si predaleč, tako da se ti verjetno (zaenkrat) ne bi splačalo
wink-1.gif


Programa nimamo, se pa v bližnji prihodnosti pripravlja zadeva, kjer bodo stranke lahko svoje fotke enostavno naložile na server. Preko maila sicer gre, a praviloma rabiš za večjo količino hi-res. fotk dosti časa.
Cena od 10c naprej + poštnina + prenos podatkov (pavšalno pri vsakem naročilu 1,5eur) ... Pri prevzemu v naših studijih poštnina seveda odpade. Najnižja cena (10c) velja pri izdelavi večjih količin iz kateregakoli medija. Če te še kaj zanima kar vprašaj.

cool-1.gif
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
V bistvu sem tako blizu, da sem vsak dan za masino
evil.gif


Kako bodo nalagale na streznik? Ne komplicirajte zadeve. Stranki moras cimbolj poenostaviti. Pri nam se najde tudi kaksna stranka 70+
wink-1.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
V bistvu sem tako blizu, da sem vsak dan za masino
evil.gif


Kako bodo nalagale na streznik? Ne komplicirajte zadeve. Stranki moras cimbolj poenostaviti. Pri nam se najde tudi kaksna stranka 70+
wink-1.gif

... kje pri vas?
grin1.gif
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Sem jih zdaj dal za probo 50 nardit pa da vidimo;)
Pa se postnine ni, ker jih usput poberes na katerikoli crpalki( jo izberes pri narocanju)

Edit: pri Petrolu...
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Imam cel kup slik na telefonu pa bi jih ene 200-300 dal razvit... Za vsak slučaj če se telefon zgubi ali podobno.
Za izgubo jih prej skopiraj nekam, vsaj na PC, še boljše pa na kaki backup (optični mediji, flash ključki, zunanji diski, lahko tudi kam na internet).
Pri tem pa še bekapiraj imenik, SMS-e in ostalo "kramo" s telefona.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik marjan pravi:
Imam cel kup slik na telefonu pa bi jih ene 200-300 dal razvit... Za vsak slučaj če se telefon zgubi ali podobno.
Za izgubo jih prej skopiraj nekam, vsaj na PC, še boljše pa na kaki backup (optični mediji, flash ključki, zunanji diski, lahko tudi kam na internet).
Pri tem pa še bekapiraj imenik, SMS-e in ostalo "kramo" s telefona.

x2
467716-post_slo.gif