Radovan Žerjav dal odstop

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
ravnokar izvedel iz prve roke.
frown-1.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
A sta prijatelja pol?
grims-1.gif

Bolj pozno si izvedel, slovenija že pol dneva ve za to novico.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
258
113
jest tud mislim, da mu ne bi bilo treba! Sej JJ ga itak ne mara, tko da bo mu je tale afera itak voda na mlin!

Jest pravim da SCT ne bi smel več dobiti nobenega cestnega projekta vsaj naslednjih 10 let!
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
Rado je čisto v redu,take ki bi rabili odstopit naj raje iščejo drugje.Odpremo,zapremo,odpremo,zapremo......saj se nam ves svet smeji.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Najboljši je ZARES, ki zaradi odgovornosti za predor zahteva odstop predsednika vlade. Če ne bi bilo žalostno bi bilo celo smešno.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Zakaj pa naj bi bilo to žalostno?
Žerjav je šef za promet, Žerjavov šef je pa Janša. Torej, neka smiselnost je v tej zahtevi.
Če niso prej znali pritiskati na SCT, tudi zadnjih 14 dni ne bi bilo treba. Jaz imam moto: "Ali želiš imeti narejeno hitro, ali dobro? Ker oboje naenkrat se ne da."
Naglica ni nikoli dobrih rezultatov prinesla, politični pritiski pa še manj. Ker ponavadi na izvajalce pritiskajo ljudje, ki o zadevi pojma nimajo.
Se pa strinjam, da je prejkone SCT to naredil nalašč (kao maščevanje za Lopato). Dokazat se itak ne da, misliš si pa lahko svoje ob vsej zgodbi.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz bi zahteval odstop ministrice za zdravsto, ker folk neprestano umira!

Kaj me briga en švaba pa njegov Audi A4. Na policijo znjim, ker drag omet krade!
grin1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Jaz pa zahtevam odstop ministra za promet in zveze še iz tega razloga, ker je tebi dal internet.
tongue-1.gif
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
A ni bil casovni rok ze davno presezen? Ce ne bi pritiskali na koncu, bi se se kar gradilo. Mogoce do naslednjega poletja. In dodajali bi se aneksi ...

Res zadnje opozorilo, da gradnjo prepustimo tujcem. Brez aneksov. Kdor da najbolso ceno dobi posel. Ce so se kje usteli, bojo drugic bol pazili. Saj ni to nek nov biznis, v katerem se ne bi imeli nic izkusenj iz preteklih projektov.