Race the WTCC game

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
zdajle si jo hočem inštalirat, originalno, da ne bo pardona in po vseh teh nenavadnih kolobocijah le pridem do kode, katero komaj vpišem in že komaj čakam, da začnem igrat... in mi napiše da je nekdo ŽE vpisal to kodo!! kako za vraga, če mam pa jaz to igro, bemuboga!!

mi lahko kdo pomaga, kako vseeno aktivirati in pravilno instalirati špil?

pa ne me banat, ker mam pravo orižinel igro tu pred sabo in lahko to dokažem.sam ne da se mi slikat zdele...
tongue-1.gif
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
Možno daj jo je že kdo prej kupu, uporabu kodo pa vrnil in rekel da avtorizacijska koda ne dela. Nesi jo zamenjat.
tongue-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ah shit no... pa tok bi alfeto rad končno peljal...
tongue-1.gif


najprej problem inštalacije zarad neta (k ga nimam,zdele sm prek telefona gor) in pol k mi končn kej uspe nardit,pa ta jajca...
tongue-1.gif


bom nesu zamenjat - če ne verjame, itak lahko sam proba...
tongue-1.gif
 

Birkof

Pripravnik
10. sep 2007
155
0
16
41
Mislim, da v trgovini že vedno kaj se grejo in sigurno ne bi rabljeno igro prodali kot novo. Tako da se prvo raje prepričaj kaj je problem nato pa se šele zderi sicer pa imam same dobre izkušnje s trgovino Mantis.
 

Birkof

Pripravnik
10. sep 2007
155
0
16
41
Itak bodo dali novo igrico za to pa dvomim, da so dali rabljeno nazaja na polico. Vem da se zna zgoditi, da je napačna koda že v štartu tko kot je bilo v mojem primeri pri igrici HL 2 pred leti.