Puljčan pobil družino

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Vir: 24ur.com:
V družinski tragediji v Pulju je umrlo pet ljudi, med njimi tudi otrok in dojenček.
roza.gif

Moril naj bi njun stric.
stupid-1.gif


Nekaj čez sedmo uro zvečer se je v Pulju zgodila družinska tragedija, v kateri sta bila ubita tudi sedemletna deklica in dva meseca star dojenček. Po neuradnih podatkih je morilec njun stric. Ta naj bi s strelom v glavo usmrtil še starša otrok - svojega brata in njegovo soprogo - ter 70-letnega očeta.
Morilec, po poročanju Jutarnjega lista gre za 40-letnega D.V., naj bi z žrtvami obračunal na njihovem domu in pred njim. Tam naj bi nato počakal policijo in se ji tudi prostovoljno predal. Po navedbah istrskega spletnega portala Barkun.hr so žrtve odkrili sosedi.
Kaj je privedlo do ene najhujših družinskih tragedij na Hrvaškem, ni znano. Domnevnega storilca, ki je z žrtvami živel v isti hiši, policija zaradi družinskega nasilja ni nikoli obravnavala. Kljub temu preiskovalni sodnik Svetislav Vujiæ, ki si je ogledal kraj zločina, meni, da je treba povod zanj iskati v družinskih razmerah.
Več podatkov za zdaj ni znanih, saj ogled prizorišča dogodka še poteka.

Kdor razume hrvaško, si lahko prebere novico z več detajli in slikami tudi na spletni strani istrskega tednika: barkun.hr

Res žalostno... BTW - a sem samo jaz tako nerazgledan ali premalo hodim na hrvaško obalo ali kaj, vendar res nisem vedel, da Slovenci Puli rečemo Pulj.
confused-1.gif
wikipedia
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Tega debila ni več
uf-1.gif
.


Tudi Venezzia rečemo Benetke
bonk.gif
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
me prav zanima, kaj bo morilec povedal na zaslišanju - da se ne spomni dejanja
stupid-1.gif


ni mi jasno, kako greš lahko ubiti dvomesečnega otroka
rolleyes-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik jakao pravi:
me prav zanima, kaj bo morilec povedal na zaslišanju - da se ne spomni dejanja
stupid-1.gif


ni mi jasno, kako greš lahko ubiti dvomesečnega otroka
rolleyes-1.gif

ja, pa alkoholizem bo tudi omenil...sej veš, še dodatno zniža kazen...
aja, pa kakšno drogico bo tud v spisek vtaknil...
crazy1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
rtvslo



Zanimivo, včeraj so poročali, da ta tip še ni imel problemov s policijo in agresijo, sosedje so pričali, da ne morejo verjet, da je kej tazga naredu, dons je pa zgodba popolnoma drugačna!



Mislim, da bi morali tele, ki pišejo na portalu rtvslo.si poslati na en tečaj hrvaškega jezika. Tut prevest ne znajo prov
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Tipa pred steno pa konec, da gre ubit 7-letnega in 2-mesečnega otroka in še zraven 3 osebe, če mam to možnost ga ustrelim naslednji dan!
jezen.gif
 
Nazadnje urejeno: