Ptiči kot nalepke - kje kupiti?

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
158
4
18
Na zunanji terasi, ki je po novem zimski vrst, so vgrajena refleksivna stekla. Že monterji so opozorili na dejstvo, da so možni morebitni trki ptičev v stekla.. in glej ga zlomka, že po enem mesecu je bil pod teraso mrtev ptič, nekaj mesecev kasneje pa je poleg mrtvega ptiča počilo tudi steklo
frown-1.gif


Kakšno rešitev priporočate? Menda je najboljša rešitev uporaba nalepk, ki imitirajo ptiče in jih gre ponekod zaslediti tudi na avtocestnih zvočnih pregradah.
Ampak problem - kje bi se dalo te zadeve kupit?

Kakršni koli nasveti dobrodošli..

lp
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Kupi si samolepilno folijo primerne barve in velikosti iz katere si jih lahko sam izrežeš, pa si zmagal.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Meni se tudi zaletavajo v panoramsko steno, ampak ne mislim gor nič limat.
uf-1.gif


Nalepke ti bo naredil vsak, ki dela samolepilne reklamne napise za na avtomobile, kombije ipd....
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Lepo, da boš dal te nalpke gor...zaradi pričev in zaradi tega, da tebi ne bo treba nonstop menjati stekla (zavarovano verjetno imaš).

Da bi večje nalepke ptičev lahko kje kupil: dvomim. Naredili pa ti jih bodo kjerkoli, kjer se ukvarjajo z izdelavo nalepk.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Verjetno misliš nekaj podobnega, kot imajo ob avtocestah:



Tudi jaz iščem te nalepke, pa brez uspeha. Prodajalec v trgovini za male živali mi je rekel, da jih je imel na zalogi, vendar jih ne dobi več. Mogoče jih pa še imajo kje.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Pa vsaj dva sva že povedala da pejte k najbljižjemu izdelovalcu reklamnih napisov pa še vedno bluzite.
bonk.gif
 

bmwm3csl

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
21. jul 2007
1.430
0
36
32
Domžale
pomoje bo tud najhitrejš pa najcenejš, tako nalepko ti nardi za okol 5€ al pa še to ne
wink-1.gif