PSP; katero serijo, kolko GB, kako z igrami...

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Omislil sem si PSP, nekaj za poigrat tako mimogrede (PS2 odpade, rabim nekaj portalnega)

Zdaj pa če je kdo poznavalec, da mi posvetuje malo, vem da je več teh serij, katere so dobre,
rad bi ga odklenil za...
evil.gif
Nebi rad kupil nekaj pa nasankal, raje prtisnem nekaj evrov več,
pa da mam solidno zadevo, ne pa da bom po nakupu rabil se 100€ za vložit...

Torej predlogi, mogoče kak link z bolhe...

Hvala za pomoč!

Gut informacijo collam z 50imi ALT-i.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Jaz ga imam, moje mnenje, vzemi slima, das nekomu za pivo in ti ga odklene, sam si ga ne mores. Tudi slim je po konfiguracijah "mocnejsi" od debelinkota, primer, 1x vec ram pomnilnika + ostale uporabne malenkosti.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Poglej tega z oglasa v mojem drugem postu, tega sem naročil, je odklenjen, in podarili so mi 20 igric (piratov),
ki sem si jih lahko sam zbral... Nisem pa naročil 4gb kartice pri njih, ker je cena 60€
frown-1.gif
, sem na bolhi
zvohal 8gb za podoben dnar
wink-1.gif


Vzel sem pa vseeno črnega, ker mi je odkar ven prisel daleč najlepsa barva črna na teh napravah z
velikim lcdjem :D
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Jaz imam slima, mislim, da je 2,73 ali 3,73 softver. Ko sem ga kupil sem ga (butl) nadgradil softversko in potem ga noben ni znal odkleniti. Verjetno se ga sedaj že da odkleniti. Ima kdo kakšen kontakt v LJ, ki bi to uredil in zraven prodal še DVD z igrami?
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
a gre kerakol kartica not?
mislm a morm original kupit memorycard al dam lahko eno od fotiča not?
kje u lj bi lahko odklenil PSP
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
KSZ bi se rad pridružil tej temi z enim vprašanjem in sicer, če je kdo naredil primerjavo grafičnega izgleda iger med PS2 in PSP?
Sprašujem kot bivši lastnik PS2 slim, ki sem ga prodal pred cca 6M zaradi pomanjkanja časa in enostavno preslabe slike za moj okus na TVju večjem od 82cm ( CRT in LCD ).
Zdej, pa si mislim, za med potjo al pa za v posteljo tik pred spanjem, bi bil PSP idealen.
Le da bi bila slika vsaj za odtenek boljša kot na PS2.................
torej, vaše izkušnje pliz
thnx
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Ok, glede da odgja nekak ni blo za dobit, me zanima samo še to, ali kdo ve, kdaj pride kaka nadgradnja oz menjava sedanjega PSPja oz nov model?
lp
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
pomoje je slika čist kul..
vsaj meni se zdi da je kul..
ni nekih kvadratkov itd..
itak se pa psp da priklopit na ps3

kako misliš nov model?
sej je ta glih ven prišel.. in glede na to da se ga skor ne da dobit oz jih majo zlo mal.. predvidevam da je razprodan..
nadgrajuješ pa si ga lahko sam..