Prvo albansko slovenska dvojezična šola v Kranju

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
jello: ti si en kreten da ga ni nikjer na tej Zemlji.

ignoranca do teh šiptarjev bo kmalu zelo vidna, ko bodo presegli kritično številko......potem bo prepozno, potem bodo manjšina, Makedonija pa to.
Ne živiš v "šiptarskem" kraju in te boli organ. Saj te bo, ko bo prepozno ali ko bodo tvoji otroci imeli za sošolca šipozo.

To niso ljudje, to so gamat, opice, mafijci, kradejo, goljufajo, sesalke.

Ne morem razumeti, da lasten narod ščiti tujca....to svet ni videl.

Da bi bilo kontra, da bi Slovenec sral po Kosovu, bi bil že davno mrtev.
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.241
113
Da bi bilo kontra, da bi Slovenec sral po Kosovu, bi bil že davno mrtev.

Od koga? Bi se sam vase sesedel in padel mrtev? To kar imaš ti v glavi, je treba sam narediti, ne čakat da drugi. Očitno ti je njihov način všeč. Jaz se z njim sicer ne strinjam, je pa sigurno bolj efektiven kot tvoj slovenski. V kot pa jokat, kaj morajo drugi narediti.

Samo pizdakanje pa jamranje, to je to kar en slovenski fant se zna danes...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
optiplex
V kakšnega človeka (glede na tvoje pisanje nasplošno, ne samo tukaj) pa ti vzgajaš svojega otroka? Zna biti, da koga skrbi tudi zaradi tebe. Mene bi.
A bi lahko se mogoče odpovedala ideji, da skreneš še eno temo. Samo kot ideja? Če tam ne živiš in ne poznaš situacije, si lahko tiho. Ostali, ki nismo tam, pač preprosto beremo, kaj se dogaja. In težko beremo, če vmes smetiš.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
jello: ti si en kreten da ga ni nikjer na tej Zemlji.

ignoranca do teh šiptarjev bo kmalu zelo vidna, ko bodo presegli kritično številko......potem bo prepozno, potem bodo manjšina, Makedonija pa to.
Ne živiš v "šiptarskem" kraju in te boli organ. Saj te bo, ko bo prepozno ali ko bodo tvoji otroci imeli za sošolca šipozo.

To niso ljudje, to so gamat, opice, mafijci, kradejo, goljufajo, sesalke.

Ne morem razumeti, da lasten narod ščiti tujca....to svet ni videl.

Da bi bilo kontra, da bi Slovenec sral po Kosovu, bi bil že davno mrtev.

Pol qrca se ti ne sanja kako je v Kranju, še manj pa kako je imeti otroke v kranjski šoli. Za kaj takega bi moral kdaj iz mamine luknje ali izven dvorišča pred blokom. Lahko ti pa kaj razložim, če te zanima iz prve roke. Ne zagovarjam šiptarjev, z veseljem pa pljunem na kozlača in jamrača kova jado in reality.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
A bi lahko se mogoče odpovedala ideji, da skreneš še eno temo. Samo kot ideja? Če tam ne živiš in ne poznaš situacije, si lahko tiho. Ostali, ki nismo tam, pač preprosto beremo, kaj se dogaja. In težko beremo, če vmes smetiš.
Moja dobra prijateljica ima na tej šoli dva otroka, tudi sama sem že bila tam ob neki prireditvi, kjer so bili povečini starši.
Ampak to ni pomembno.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.888
113
jello: ti si en kreten da ga ni nikjer na tej Zemlji.

ignoranca do teh šiptarjev bo kmalu zelo vidna, ko bodo presegli kritično številko......potem bo prepozno, potem bodo manjšina, Makedonija pa to.
Ne živiš v "šiptarskem" kraju in te boli organ. Saj te bo, ko bo prepozno ali ko bodo tvoji otroci imeli za sošolca šipozo.

To niso ljudje, to so gamat, opice, mafijci, kradejo, goljufajo, sesalke.

Ne morem razumeti, da lasten narod ščiti tujca....to svet ni videl.

Da bi bilo kontra, da bi Slovenec sral po Kosovu, bi bil že davno mrtev.

Ne bi se mogel bolj strinjati.
Katera budala to spušča v našo državo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex in muho

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.623
3.846
113
Nekdo pač mora ustvarjat da ne zmanjka za socialno podporo visoko izobraženim 40 letnim rastlinam ki vegetirate v svojih otroških sobah.

Če greš kdaj čez Kranj boš ti videl svoje ustvarjalce v vlakcu od Tavčarjeve (Karitas) z otroškimi vozički polne robe, ter po kafanah.
Vidim, pa da izhajaš iz lastnih izkušenj.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Me pa nekaj zanima.
Kako to da v nobenem mediju (vključno z Nova24TV, Reporterjem in Demokracijo), niti na kakšnem drugem forumu ne piše ničesar o omenjenem incidentu in problematiki? Ko je prišlo pred meseci v Murski Soboti do podobnega incidenta med dijaki, so o tem lokalni mediji obširno poročali, domačini pa komentirali. Tukaj pa nič. Niti v medijih, niti na forumih.
Ali samo jaz ne najdem nobene informacije?
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.141
113
O tem se ne piše zato, da se ne vzpodbuja "sovražnega govora" ali pa dejanskega sovražnega govora na bolj občutljivem območju kot je MS. Politična korektnost je dandanes žal pač nad obveščanjem o resničnem stanju ter nad dejstvi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.623
3.846
113
To je prva tema v šoli. Zaštihani se je že tudi z mamo v šolo prišel pokazat.. Lahko pa damo tudi imena obeh če admini pustijo.
Drugače pa obstaja policijski zapisnik. To pa lahko Apolo (če lahko) preveri.

Žal so vse zataušali, tudi poskus uboja. Saj je po najnovejših podatkih, nek odrasel potem preprečil, da bi ga štihnil še enkrat.
Če bi to dva iz slovenske familije naredila, bi bilo garant v cajtngu na prvi strani. Al pa da bi bohnedaj ker od naših frocov kej reku čez migrante, šipce...

Kot rečeno šipci imajo privilegij, spuščajo jih z šuti do 5 tega razreda, nato pa tam ostanejo. Glede, da jih je pa že tolko, pa problemi eskalirajo. Predvsem, da delajo štalo med poukom prfoksi pa jih itak ne hendlajo.

Težavo imajo že stem, da jih porazdelijo med razredi, da jih ni v enem razredu več kot pol.
Mislim, da je podobna zgodba kot z cigoti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
Saj to bo vsako leto huje. Dajmo si zatiskat oči, a ne?
Dokler ne bo prepozno.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.623
3.846
113
Na žalost privat je 1% našega šolstva.
Naj še povem epilog. Sicer standardno pričakovan. Šiptarček, kateri je štihal je že spidzil na Kosovo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Sem slišal da pošiljajo nekatere učitelje/vzgojitelje na tečaje albanščine.
To drži, lahko kdo kaj več pove?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.623
3.846
113
Sej to smo že debatirali, v Prešernovi šoli je blo to. Sicer zaželjen neobvezen tečaj. Celo na spletni strani imajo dvojezično napisano. In ugani kateri jezik je drugi.