Prošnja

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Vljudno prosim vse pisoče, da TU, ko opisujejo svoje potovanje, počitnice, izlet opis opremijo tudi s fotografijami.



Vem, da je zoprno, ker slike pobirajo Alte, a rešitev je čisto enostavna: http://www.slikomat.com/ ali katerikoli drug

ponudnik, ki dovoljuje objavo slik, v postu pa samo nalepite link.



takole: ( [image]imespletnega mesta in slike[/image]



za spodnjo sliko izgleda tako: (prvi i sem dodal samo zaradi prikaza, drugače ga ni in je samo image, kot zgoraj.



[(i)image]https://www.alter.si/tabla/files/1669-Medveja17.jpg[/image]



"Uporabniki bomo hvaležni"!



1669-Medveja1.jpg
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ne vem, kam naj dam, pa naj bo tu, ker je nadvse ustrezen naslov:

Predlagam, da decembra izberemo Reportažo leta 2007.

Ker mislim, da je to eden najlepših podforumov (ne smem reči, da je najboljši, da ne bo kakšne zamere pri konkurenci
grin1.gif


(BTW - Neverjetno, kaj je ratalo iz tega podforuma. Čestitke vsem terenskim reporterjem!
aplauz.gif
: )
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Spomni se, ko sva se pogovarjala, kaj imamo še vse v planu, da postanemo drugačni od "ne omenjam njihovega imena" by H. Potter, in verjel sem v naše sposobnosti in v znanje in voljo uporabnikov, da se bodo znali in hoteli pravilno opredeliti.
zmaga.gif


Konec koncev, fotoreportaže so dobre, tudi ostali podforumi vsak po svoje glede na tematiko. I
srce-1.gif
ALTER

Hvala za predlog.
A pred kratkim smo ustanovili skupino, ki se ukvarja z "veselim decembrom" in njihova naloga je, da pripravijo in izvedejo razna tekmovanja in izbore.

Imava dve možnosti.
grims-1.gif

Ker vem, da si širokega pogleda in odprte glave jih lahko povprašam, če te vzamejo medse ali pa jim samo tvoj predlog posredujem.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Spet me mamiš s hudičevimi ponudbami.



Reciva takole - ti jih kar vprašaj.

Ampak za vsak primer jim pa predlog tudi posreduj.

Da ne bodo mislili, da me morajo vzet, če hočejo slišat predloge.

(resnici na ljubo sem bolj lene sorte, popijem in pojem pa veliko
rolleyes-1.gif
).



BTW - Ko smo že pri predlogih, še en "gratis"
grin1.gif
: Fajn je (vsaj meni se zdi), da bi na koncu leta naredil stikija, kamor bi v enem postu nalepil letošnje reportaže v obliki linka. Mogoče po kontinentih (torej en post, 5 odstavkov, znotraj vsakega ostavka pa linke). Poleg pa avtorja (to obvezno, ker ta je največji car). Ta stiki naj bo zaklenjen (itak je konec leta). Mislim, da ne bo preveč nepregledno, ker tako veliko reportaž pa spet ni.



En stiki ne bo panike, bo pa olajšal internetnim telebanom, ki res ne znamo dobro iskat, da imajo vse na kupu.

(ostalim firbcom, ki sploh ne vedo, kaj bi iskali, pa točenje sline).



Edit - hja, vidim, da smo letos prepozno ustanovili alter, pa imamo vse reportaže itak na eni strani.

No, za drugo leto.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: