programiranje tpms schrader

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
kako to misliš, kot prva vgradnja? kar nachbau lahko imaš kaj češ (kao).

jaz sem nach kupil, kao predprogramirane za w212 mopf za letni komplet. Senzorji delajo (preverili pri nekem vulkanizerju), ampak jih avto ne prepozna.. povsem prebranem soočitno "slabo" preprogramirani. Tako da bi poskusil (če se sploh) dajo na novo programirat za dotični model. Sam avto nima nobene funkcije razen reset če pade v "loop"....takrat ko jih ne prepozna.
Preden jih stran vrzem bi se pač še malo poigral s tem. zato.

Ne vem, če prav razmišljam.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
kako to misliš, kot prva vgradnja? kar nachbau lahko imaš kaj češ (kao).

jaz sem nach kupil, kao predprogramirane za w212 mopf za letni komplet. Senzorji delajo (preverili pri nekem vulkanizerju), ampak jih avto ne prepozna.. povsem prebranem soočitno "slabo" preprogramirani. Tako da bi poskusil (če se sploh) dajo na novo programirat za dotični model. Sam avto nima nobene funkcije razen reset če pade v "loop"....takrat ko jih ne prepozna.
Preden jih stran vrzem bi se pač še malo poigral s tem. zato.

Ne vem, če prav razmišljam.
Reset Air Pressure
Ensure all tyres are inflated to the pressure listed on the tyre placard.
Turn the ignition to the ON position (engine off).
Press forward/back button on steering wheel until trip and odometer are displayed.
Press UP/DOWN button until TYRE INFLATION MONITOR is displayed.
Hold down the reset button (located on instrument cluster) until MONITOR CURRENT TYRE PRESSURE is displayed.
Press + button, TYRE PRESS. MONITOR-ACTIVATED!-PRESS. DISPLAY AFTER DRIVING A FEW MINS. is displayed.
If REACTIVATE-TYRE PRESS. MONITOR! appears, repeat relearn procedure.
If TYRE PRESSURE-CHECK TYRES! appears, indicates tyre pressure too low, adjust pressures accordingly.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.179
8.960
113
schrader je tip ventila ki se pri nas po domače reče avto ventil.
ne schrader je firma, lahko pa po domače tako rečeš. https://www.schradersensors.com/en-gb - Schrader is a brand of Sensata Technologies

ventilov in firm, nachbau pa je malo morje.

Hondi ko enkrat avto (w212 mopf) reče, da nima ventilov, oz da jih ne najde, ne gre več naredit reseta razen preko obd, ali pa(sklepam) da ko daš nove oz druge ventile, da začne s ponovnim usklajevanjem (20km) in iskanjem.