Problem

AjtimC1

Zelenc'
15. feb 2008
8
0
1
Ptuj
Nabavil sem rabljen dlančnik hp ipaq 4700, preko povezave ActiveSync sem naložil na CF kartico v mapo filmi video posnetek "Motorji", ko ga želim predvajati na dlančniku me ta opozori There is no application associated with "Motorji" Run the application first, then open this file from within the application. Nato ga probam zagnati iz Windows Media vendar ga ta ne najde. Sem pa naložil eno skladbo ta pa dela brez problema. A kdo ve kaj bi lahko bilo narobe?

Lep pozdrav Mitja
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Preveri, da imaš film v formatu, ki ga windows media player podpira! Najboljše, da jih konvertiraš v wmv!
 

AjtimC1

Zelenc'
15. feb 2008
8
0
1
Ptuj
Sem ga že prej spremenil v format Windows Media Player ( desni klik na miški, lastnosti, spremeni, označil Windows Media Player in potrdil), ali bi moral narediti kako drugače?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ni mislil tega temveč končnico fajla oz. v kakšni obliki je zapis.
Lahko je : mpeg2 , wmv , avi , mpeg1 ... itd.
Tega je ogromno in kot ti je rekel, verjetno tvoj WinMedia ne podpira predvajanje formata v katerem imaš ti video posnetek. Potrebuješ program za convertiranje iz enega formata v drugega. Kakšno končnico sploh imaš pri tvojem fajlu, ki ga želiš predvajat ?
 

AjtimC1

Zelenc'
15. feb 2008
8
0
1
Ptuj
Že predvajal prvi video na mojem dlančniku, video ki sem ga želel predvajati je zapisan v obliki mpeg3, sedaj sem na dlančnik naložil posnetek z wmv končnico in ga brez težav predvajal hvala obema.
Zanima me še kateri program je najboljši za convertiranje in katere končnice lahko predvajam na Windows Media Player?
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Če ne si naloži še en player, ki predvaja bistveno več formatom. Ime playerja je TCPMP
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Zvezdice so padle?
smile-1.gif