[PRIROČNIK] Raba in uporaba Garminovega XT-ja

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zaželeno je, da se JAVNO objavlja linke do raznih sistemskih fajlov, ki lahko pridejo v pomoč tudi ostalim uporabnikom (kartografije in ostala programska oprema za legalno distribucijo so tukaj seveda IZKLJUČENE, z izjemo osnovne gmapbmap.img!)

Povezave za dl, pa naj bodo neposredne, brez posrednih forumov!

vzoren primer prave pomoči je nekaj postov više od NAVI_boy-a!
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Moj link ni primeren za sem .Ta pa ne gre na forum .Zato sem tudi napisal da ima na ZS , če je pa njemu to šlo v nos ,zakaj pa ni prej sam poslal in se oglasil ? je pa takoj dobil voices in ne preko linka ki rabiš še ključ in kompresirat ta file kjer je daljši postopek .
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Verjetno zato, ker ni NI vedel, da sta že rešila preko ZS, kar bi tudi ti lahko takoj napisal!
priden.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Če imaš ti na multiuploadu link do Voices, kje je torej problem ? To je čist legalna zadeva. In ni fora samo pri tem, ampak v vsaki temi ko bereš, se Tupli javi, da je že vse pošiljal na ZS in da je že vse rešil na ZS . In kako naj zdaj nekdo ve, da je Tupli že vse rešil na ZS in da se naj ne pomaga več v javni temi ? Jaz se umikam od javne pomoči....sem dosegljiv na ZS !
13.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Fantje ne se razburjat. Zadevo sem res rešil preko ZS, če pa kdo rabi file mu jih rade volje dam. Sem dal na dropbox. Izvolite tu imate:

VOICE
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
multiupload ni legalna zadeva ,če smo glih pri tem ,ni treba biti jezen . Sem ti spodaj samo napisal da ima na ZS vse .Vem da nisi mogel vedeti tega ,zato sem napisal .To kar si pa napisal pa ti ne bi bilo treba .Ker te ni noben nič žalil ali kaj hotel proti tebi .
Jaz se umikam od javne pomoči....sem dosegljiv na ZS . To da se pa najdem v vsaki temi ali kakšnem postu .(Pa obvladam dosti stvari) .
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Multiupload je povsem legalna storitev, kamor se lahko nalagajo datoteke. Dostopna je vsem upoorabnikom spleta in vse kar je pomembno, je samo to, KAKŠNA VSEBINA se nalaga na te strežnike. Po tvoji logiki TUPLI je nelagalna stran tudi shrani.si
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Ne bi sedaj o tem kaj je legalno in kaj ne . Emule , utorrent , shareaza , so tudi nelegalne zadeve pa je vsem dostopno na netu .Multiupload je software ki je na nekem serverju naprej pa že veš sam . Pa gremo nazaj na temo ,pustimo to .
 

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Na nokii E66 imam naložen Xt na Micro sd kartici 4 gb. Pa mi baterijo prazne ko norec, polniti jo moram vsak dan, čeprav navigacije ne uporabljam. Ali ima kdo kaj izkušenj s tem?
 
Nazadnje urejeno:

cili87

Zelenc'
24. sep 2011
1
0
1
Pozdravljeni! Imam eno vprašanje.

Imam dve mapi za Garmin Mobile XT:
- GARMIN AdriaROUTE 3.30 NT.
- CityNavigator Europe NT 2012.20 (v dveh delih),

Za AR sem pustil ime kot je, torej gmapsupp.img. Za CN pa sem za en del pustil ime kot je, torej gmapprom.img, drugi del pa sem preimenoval v gmapsup2.img. Vse te mape sem naložil v mapo Garmin na telefonu. Ko pregledujem mape, dela vse v redu, pokaže vse detajlno, tako za AR kot za CN. Problem pa nastane, ko želim iskat naslove. Recimo v Angliji, mi že v prvem koraku, kjer je treba vpisat ime države, ne pokaže nobene od držav iz CN, ampak le iz AR.

Poskusil sem z raznimi kombinacijami preimenovanj .img map, tudi v Kompletih zemljevidov sem označeval in odznačeval razne komplete, ampak brez uspeha. Zmeraj isto. Ko grem iskat naslove, išče samo naslove iz AR, CN kot da nimam naložene gor. Mape pa mi prikaže oboje.

V čem je problem?
Zelo rad bi imel celotno Evropo na telefonu, zato vas prosim za pomoč. Aja, moj telefon je Nokia E52.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Programček za telefone je super ampak res mi zelo manjka prenašanje poti v računalnik ter prenašanje priljubljenih v računalnik in iz njega na garmin XT.

A je slučajno komu na kak način uspelo prenesti kaj od tega?

Sledi se mi rišejo na telefonu torej se očitno nekje morajo shraniti in bi se jih nekako moralo dati prenesti na računalnik.

Priljubljeni kraji pa tudi nekje obstojajo in bi se moralo najti nek način za prenašanje.

Je komu uspelo kaj takega?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A je kaj važno katera osnovna karta gmapbmap je naložena?

Ene vidim da so velike 5MB, ene 6MB, ene pa 49MB?

Morda veš v kateri datoteki so shranjene priljubljene?