Priporočilo za zobozdravnika

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Pozdravljeni,

potrebujem enega res dobrega in predvsem nežnega zobozdravnika.

Konec julija sem bila po cca. 10 letih na pregledu pri zobozdravniku, ker je bil že čas in sem nekako pričakovala, da mi bo povedal kaj je narobe, če je sploh kaj, nakar mi je začel vrtati, na 7. sem imela luknjico, katero mi je zaplombiral, spredaj na dvojkah pa sem imela praktično že od 7 leta plombici, v bistvu brez potrebe, ker mi zob ni rastel ravno ampak malce ukrivljeno, zdaj pa mi je zobar šel te plombe menjat in mi je na eni dvojkici prišel do živca in v tistem zobu imam zdaj začasno plombo.
Od takrat naprej me skeli in imam zobe bolj občutljive, prej pa nisem imela nikakršnih težav. Imam pa še eno težavo, pri prejšnjem posegu sem dobila malce strahu, ki ga prej nikoli nisem imela in sedaj iščem zobozdravnika, ki bo mojo začasno plombo nadomestil s pravo in bo to opravil nežno, saj sem imela res slabo izkušnjo z zobarjem, ki ni imel ravno dobrega občutka.

Iščem zobozdravnika najraje v Kranju, lahko tudi v Ljubljani, najraje na koncesijo ali kakšnega, ki dela po dostopnih cenah.

Mi lahko koga priporočate?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
15min iz Kranja imaš zobozdravnico, ki ustreza tvojim zahtevam, edino koncesije nima (več). Zasebno je žena tržiškega župana, poklicno pa ena najbolj nežnih, prijaznih in profesionalnih zobozdravnic. To je btw. mnenje precejšnjega števila njenih pacientov, ki ga od prvega obiska dalje delim tudi sam.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Hvala, takoj jutri pokličem.

Danes bi namreč morala k "svojemu" pa me je zadnjo sekundo premagal strah
d055.gif