Printer za doma?

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Originale kartuse so dokaj poceni... na mimovrste pridejo originalne po 20€ za kos ... Na hofer.at imajo komplet originalnih navadnih kartus (ne XL) za 27,99€ ... Mozno, da bodo na voljo tudi pri nas... le da niso v letaku ...

https://www.hofer.at/de/angebote/te...ite/ps/p/canon-druckerpatronen-vorteilspkg-2/

Sicer pa je to izdelek, ki je namenjen obcasnemu tiskanju ali kopiranju ... Recimo mami je ravno crknil Canon MG5350 (Napaka B200) in se ga ne izplaca popravljati ... zato bo verjetno vzela kar tega... Ko crkne pa spet drugega :) ...

Pazi, saj ne pravim, da je zanič... Za to, kar si napisal, je super... :)
Jaz sem dinozaver in imam še vedno delujočega Epsona XP600 (parkrat resetiran števec in umita gobica). Kartuše pa: https://bit.ly/2qa5JX6
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mami ga rabi za vsake toliko casa kaj skopirat... ali pa sprintat kaksno stvar iz tablice... racunalnik je sicer zraven, samo ni bil ze dolgo prizgan, ker nima volje se ucit uporabe... pri dobrih 70 letih... Touchscreen telefon se je nekako navadila (Lumia)... in zato smo ji raje zrihtali eno tablico (iPad)... to pa kar uporablja...

In za tak denar se mi zdi, da je cisto OK... Sem malo,gledal, da bi vzel nekaj podobnega, kot je imela sedaj... pa je vse tam nekje 150€ ali vec... s tem, da so kartuse tudi nekje okoli 20€... jih je pa pri sedanjem 5 (tri barve in dve crni)... v enem letu nevem, ce je porabila en komplet kartus...
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Mami ga rabi za vsake toliko casa kaj skopirat... ali pa sprintat kaksno stvar iz tablice... racunalnik je sicer zraven, samo ni bil ze dolgo prizgan, ker nima volje se ucit uporabe... pri dobrih 70 letih... Touchscreen telefon se je nekako navadila (Lumia)... in zato smo ji raje zrihtali eno tablico (iPad)... to pa kar uporablja...

In za tak denar se mi zdi, da je cisto OK... Sem malo,gledal, da bi vzel nekaj podobnega, kot je imela sedaj... pa je vse tam nekje 150€ ali vec... s tem, da so kartuse tudi nekje okoli 20€... jih je pa pri sedanjem 5 (tri barve in dve crni)... v enem letu nevem, ce je porabila en komplet kartus...

Kaj čakaš - takoj ji ga kupi...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Ima kdo.izkusnje kako star refill lahko vlijem v dcp t500?
Piše o nekem datumu na flaski, pa ga ne najdem , flaška je še v original vrecki, stara slaba tri leta(če ni bila takrat neka stara zaloga printerjev)
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Najbrž ne bo panike. Če jo obrneš na glavo, boš hitro videl, če se je na dnu kaj zgostila (jo malo pretreseš). Sploh se pri Yellow (Dye) lepo vidi.