Primerjava ponudnikov TRIO paketov

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Kam boš pa šel? Saj glede cen so vsi isti lopovi. V državi kjer ni regulatorjev, ki bi delali v prid potrošnikov je to žal redna praksa.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Ja beda res.
Vsaj za silo uporbno dvb-t omrežje, podobno Hrvaškem bi temeljito premešalo karte.
V času 5g omrežja bo bakrene parica posmeh sama sebi.
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18

Zadnja podrazitev je itak ze mimo (01.08.2021)... tako da zaradi tega razloga ne mores prekinit brez dodatnih stroskov ...

Ja sej tu sem gledal, pa ne najdem...Obvestilo bi moralo biti vsaj 30 dni prej, če se ne motim, torej konec juniija.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Saj je vseeno... itak je datum (1.8.2021), do katerega lahko prekines brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjas :)


Bi pa to morali objaviti v skladu z določili 2. odst. 129. člena ZEKom-1 najmanj 30 dni pred predlagano uveljavitvijo sprememb...

129__člen_ZEKom-1-NPB4__Naročniške_pogodbe__Zakon_o_elektronskih_komunikacijah_.png
 

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
354
3
18
Pozdravljeni,
trenutno sem na telekomu na optiki, paket modri svet in plačujem 73eur.
Dobil sem ponudbo telemach:

  • TV s programsko shemo iz paketa EON PREMIUM polna programska shema 220+ programov ( začetna, osnovna in razširjena shema). Shema se nahaja v priponki.
  • sedem dni zamika za vse programe
  • paketni box EON, ki vam televizijo pretvori v pametno televizijo in vam omogoča tudi ogled YOUTUBE vsebin
  • internetno hitrost 100/20 Mbps
  • EON Smart TV aplikacija, ki je narejena izključno za TV
  • 5 x aplikacija EON (5 naprav- tablice, računalnik ali mobitel)
  • stacionarni telefon in prenos številke
Cena prvih 6 mesecev 21 € in nadalje 42 € na mesec z DDV (e - račun zniža ceno za 1€ na mesec)

+gratis balkan in pink.

Mobilni pri prenesel na hothofer ali bob.
Mislim da bolj ugodne ponudbe ni za tako ponudbo?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Pozdravljeni,
trenutno sem na telekomu na optiki, paket modri svet in plačujem 73eur.
Dobil sem ponudbo telemach:

  • TV s programsko shemo iz paketa EON PREMIUM polna programska shema 220+ programov ( začetna, osnovna in razširjena shema). Shema se nahaja v priponki.
  • sedem dni zamika za vse programe
  • paketni box EON, ki vam televizijo pretvori v pametno televizijo in vam omogoča tudi ogled YOUTUBE vsebin
  • internetno hitrost 100/20 Mbps
  • EON Smart TV aplikacija, ki je narejena izključno za TV
  • 5 x aplikacija EON (5 naprav- tablice, računalnik ali mobitel)
  • stacionarni telefon in prenos številke
Cena prvih 6 mesecev 21 € in nadalje 42 € na mesec z DDV (e - račun zniža ceno za 1€ na mesec)

+gratis balkan in pink.

Mobilni pri prenesel na hothofer ali bob.
Mislim da bolj ugodne ponudbe ni za tako ponudbo?

A1 Net + TV M:
- 190+ programov
- 200/40 internet

Prvih 12 mesecev 17,5 EUR, drugih 12 mesecev 34,99 EUR brez vezave.

1629906294193.png



Ali pa L paket, ki ima vse kanale in hitrejši net. Stane pa 22,5 EUR prvo leto in 45 EUR drugo leto. Brez vezave.
1629906447572.png


Pri A1 ni vključena fiksna telefonija, vsaj jaz jo ne rabim. Prav tako ni Balkan in Pink zastonj, ampak whatever. Pri Telemachu se moraš vezati, dražje je, Telemach nima NBA kanalov, španske lige, francoske lige (če ti je šport pomemben), pa potem ko ti izteče vezava boš verjetno plačeval še višjo ceno.