Prijeli slovenski par (steroidi & Co.)

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
neki je definitivno... zastonj si šusa ni poslal, če si mu ni še kdo pomagal...

da se greš na ulc počit, je res bizarn način samomora.....
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Dvomim, da sta se ukvarjala samo z "vitamini". Zadaj so še nepremičninski posli in še marsikaj, do česar se novinarji niso dokopali.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Dvomim, da sta se ukvarjala samo z "vitamini". Zadaj so še nepremičninski posli in še marsikaj, do česar se novinarji niso dokopali.
Dvomim,. da bi se ZDA zanimale za nepremičninske posle v Sloveniji, razen če nista harala še v ZDA. Je moralo bit kaj drugega, kar še ne vemo.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
ksz

Potem se pa čudim, kako se lahko mladi osebni trenerji vozijo okoli s čisto novimi bmwji m6. Saj ne rečem, lahko da je kdo podedoval, zadel na lotu ... Ampak glede na človekov glas, dejstvo, da ima roko široko kot moja noga in na zadnje afere, ti lahko hitro pade kaj steroidnega na pamet.
smile-1.gif
 

retLa

Pripravnik
24. jul 2011
187
0
16
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
ksz

Potem se pa čudim, kako se lahko mladi osebni trenerji vozijo okoli s čisto novimi bmwji m6. Saj ne rečem, lahko da je kdo podedoval, zadel na lotu ... Ampak glede na človekov glas, dejstvo, da ima roko široko kot moja noga in na zadnje afere, ti lahko hitro pade kaj steroidnega na pamet.
smile-1.gif

Saj ni tako mlad..
smile-1.gif
Ima ( je imel ? ) pa še Corvetto če mislima istega.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
En zanimiv film glede te tematike... Bigger, Stronger, Faster... ZDA in steroidi...
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Tisti Francoz nedolgo nazaj, ko je hotel v eni banki vnovčiti ponarejen ček za par milijonov evrov. Se spomnem, da je bilo rečeno, da gre za najvišjo varščino v zgodovini slovenskega sodstva (200.000 eur IIRC).
 

problemout

Pripravnik
21. feb 2012
432
0
16
Ga je koštal miljonček, pr nas ga nebi nič, razen pou cenejše tarifa odvetnika, pa še to bi vsaj nekaj nazaj dobu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.093
6.479
113
Hm...kaj se je zdaj zgodilo v tej zadevi? Ne spomnim se, da bi bila izročena USA, pa tudi nič kaj novega o tem?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.093
6.479
113
Ja...samo od tega je že več kot dober mesec, zato me zanima kaj se dogaja? Zdaj sta itak že verjeno za vedno "zginila" nekam...

Če jodlari tako mučkajo pri tako očitni zadevi, kjer je že vse jasno kako in kaj, se mi nimamo nič čuditi, kako počasni so naši sodni mlini...