Prijeli slovenski par (steroidi & Co.)

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Če si bral komentarje si opazil enega zelo dobrega

Pri nas bi pa bila s tem denarjem nedotakljiva, pa še nekaj sodnim in policijskim uradnikom bi dvignila standard.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Joj kaj bo pa sedaj s promocijo Slovenije na račun športnikov, ko ne bodo več zmagovali?
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Drugače imata stanovanje v Rožni(pa verjetno še kje drugje)
wink-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
http://www.razsodisce.org/razsodisce/arhiv.php?nid=159

Citat:
2., 4. in 6. člen kodeksa naj bi Jerman kršil z navedbo v naslednjem besedilu: »Nekateri novodobni turbopovzpetniki se zdijo sami sebi tako pomembni in bogati, da ne plačujejo niti naročenega blaga in storitev in so ob tem še nesramni. Denimo Mihael Karner, ki je najprej za več millijonov evrov kupil kičasto vilo Lumina v Rožni dolini od znanega nepremičninarja Danila Slivnika, naročil poseben sesalec za prah, si ga pustil vgraditi in ni plačal niti centa. Naročil je še najkakovostnejše toplozračno ogrevanje in tudi ni plačal niti centa, izvajalca pa nagnal kot kakšnega klateža in mu zagrozil z odvetnikom, kot da bi odvetniki varovali neplačnike pred pravico. Skoraj vsak dan čisti stanovanje in najdražje avtomobile z naročenim in neplačanim (banalno bi kdo temu rekel ukradenim) sesalnikom za prah in se za neprobojnim steklom počuti kot zmagovalec. Le zakaj bi se nekdo, ki je pošteno zaslužil, skrival za neprebojnim steklom? Morda zato, ker je veliko osebno bogastvo pridobljeno na podoben način kot sesalec za prah?"
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Naši policaji so ga potem kar na miru pustili in so (spet) mogli posredovat avstrijski polcaji?
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Miha je Ljubljančan, zrastel je v Murglah. Ni hudič, da se še kaj ve o njem. Jaz bom raje tiho
evil.gif
 

maremm

Pripravnik
26. dec 2010
357
0
16
He he, bomo videli, kakšne procesne napake napravi v postopku avstrijska policija. Bojim se, da jih ne bo!
evil.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Miha je Ljubljančan, zrastel je v Murglah. Ni hudič, da se še kaj ve o njem. Jaz bom raje tiho
evil.gif

Kdo bo prvi vmešal Kučana v to?
hysterical-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.811
113
40 mio eur...

Če ena začetna steroidna kura stane 200 eur...sta več kot 1600-im mesečno prodala? ali so kure po 2000 eur?
Ker vem, da sem pred leti na steroidi.info gledal nekaj to sem pa tja...
grin1.gif
 

retLa

Pripravnik
24. jul 2011
187
0
16
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
40 mio eur...

Če ena začetna steroidna kura stane 200 eur...sta več kot 1600-im mesečno prodala? ali so kure po 2000 eur?
Ker vem, da sem pred leti na steroidi.info gledal nekaj to sem pa tja...
grin1.gif

Možno da je napihjeno, ampak zaslužki so veliki. Imaš v MB vsaj enega ( jih je več,ampak eden je bolj na očeh )

200 € začetna kura ?

Cena je odvisna kaj boš jemal in koliko tednov, boljše je daljša kura kot pa krajša ( hitra ) Cene so pa različne, saj je veliko ponaredkov.
tongue-1.gif


Pomojem bi to morali legalizirat, tisti ki si želi to v svojem telesu, go for it
smile-1.gif


Čeprav po drugi strani, hGH ni tako slab
evil.gif
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik maremm pravi:
He he, bomo videli, kakšne procesne napake napravi v postopku avstrijska policija. Bojim se, da jih ne bo!
evil.gif

Res je. Pa tudi Čeferinov nima avstrijsko odvetništvo, kolikor vem. V glavnem so vsi, ki v Avstriji pridejo na sodišče kot obtoženi, tudi obsojeni... Na vsak način pa je odstotek obsodilnih sodb dosti večji kot v Sloveniji.

Zato pa avstrijski kriminalisti NIMAJO vil v Portorožu (ali nekje v Avstriji), vrednih 400.000 do 700.000 evrov. Če bi jo imeli/kupili, bi bili že v tednu dni vljudno povabljeni, da razložijo, odkod jim denar za nakup...
S tistih 3000 (+-) evrov, kolikor imajo tam kriminalisti, si tako drage nepremičnine pač (niti teoretično) ne morejo privoščiti... Niti ne smejo. Kajti tam stane tudi vsakodnevno življenje. Kakih 2500 evrov mesečno, če imajo ženo doma. Najmanj toliko...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
He, he, tole z Avstrijo zna biti zaj..., če ju bodo izročili ZDA...
tongue-1.gif