Prihaja polarni mraz (panika)

• Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Izvedi več...

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Ko bo začel padati led dež in bo zmanjkalo elektrike za 1 teden,potem se ne boste delali norca,ker brez štroma ni interneta !

Hanzi

Fizikalc
27. jul 2007
31.516
11
38
pri taščici
Predvsem se preveč norca delajo na Šubičevi in Gregorčičevi v Lj. Najprej njim izklopite elektriko in internet.(pa nafto za agregate).
In ja, to je lepo napisano v zgornjem članku. Grem še naučiti enega bližnjevzhodnega jezika....ta mi zna v teh časih najbolj koristiti.
Bolj kot izobrazba za jedrskega fizika ali pa anestiziologa .

Nazadnje urejeno:

Romzi

Fizikalc
4. sep 2008
4.079
3
38
Dobrova pri LJ.
Mi smo bili pred dvema letoma kar nekaj dni brez štroma, brez cestnih povezav in hvalabogu brez interneta.
Zato se pa delamo norca. -10 pa panika kot bi bilo -25 sredi poletja.
Edit: napačna raba dvojine

Nazadnje urejeno:

Schime

Pripravnik
22. nov 2008
653
4
18
Ja kar lepo se je bilo danes malo sprehodit po snegu.
Mali je ves nesrečen, ker je bolan in ne sme ven na sneg tako, da upam da bo še konec tedna kaj padlo, da se za vikend društveno ven podamo.

Matey

AlterZavarovalničar
Osebje foruma
6. sep 2007
15.401
75
48
33
Daleč od polarnega mraza torej
Se pa pozna ta mraz že do te mere, da se pri dizlih že malce pojavljajo težave. Meni recimo je vžgal v drugo s tem da imam bolj bogi akumulator, eni stranki z Vranskega pa pri -20 ni vžgal noben od dveh dizlov.

kalbo

Fizikalc
7. okt 2013
4.632
20
38
Slaka je prav komično gledat ko reče v kamero z zelo resnim obrazom ene petkrat "ampak res je mraz". In prva žrtev mraza, je vidno z aviona, da je reveža nesel alko in ni mel sreče, da ga je neslo ravno pozimi.