Prevod iz nemščine

B81

22. jul 2007
34.576
9.009
113
Ni mi čisto jasno, zakaj jamra. Ker ne bodo oni dostavljali? Saj zaračunajo ležarino na pošti. Aja, vprašal sem, če lahko težji paket pošljem iz Nemčije v Spielfeld postlagernd in ga potem prevzamem.

Pa še raje tukaj vprašam:

Guten Abend aus Wien,

vielen Dank für Ihre Nachricht.

Eine Paketzustellung ist grundsätzlich kein Problem, jedoch bitten wir um Verständnis das wir nur Paketsendungen die uns zur Zustellung übergeben werden annehmen können.

Hier unser neuer und vor allem kostenloser Service: https://www.post.at/privat_empfangen_paket_wunschabholstation_wunschpostfiliale.php

Wie oben erwähnt, wenn die Paketsendung unserem Unternehmen zur Zustellung übergeben wird, ist eine Anlieferung in die Post-Filiale 8472 kein Problem.

Mit freundlichen Grüßen,

Hvala!
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.313
2.410
113
še v SLO - ampak komaj
Zelo poenostavljeno - monopolisti.

Poštno ležeče gre samo, če pošlješ po pošti. Ostali "Paketdiensti" odpadejo.

Preko koga pa prejemaš? DHL ima svoje "punkte" za prevzem tudi na nekaterih poštah, za ostalo pa je stric gugl tvoj prijatu.

Edit: Zdaj lahko celo vžgete po meni - tud jaz ne bi sprejel paketa za enega Janeza, ki ga niti ne poznam. Celo za soseda zelo nerad.
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.576
9.009
113
V spletni trgovini sem nekaj kupil in v naslov dal naslov te filiale v avstriji in zraven postlagernd. To sem ze delal iz jack&jones trgovine brez problema.

Tam caka paket vec dni, da prevzames. Ampak tale paket zdaj pa je butastih dimenzij in teze 75 kg, zato sem jim pisal.

Mene samo zanima, ce prevzamejo taksne dimenzije in tezo.
 

B81

22. jul 2007
34.576
9.009
113
Cena posiljanja iz DE v AT je 20 eur. DHL bi za tak paket hotel kakih 300
smile-1.gif
dimenzije so 180*70*35 cm.

Zato iscem moznost, da prevzamem na avstrijski posti.