Preverite podatke vaše nepremičnine

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Saj v Z.K. je sigurno v redu.
Problem je, ker so te podatke iz izpiskov izbrisali, merodajen pa je postal Gurs, kjer so delali popis delomrzni študentje v stilu "še pet starih bab imam, pa pridem na pir". Vse narobe, pol Ljubljane nima kleti,...
uf-1.gif


Marija Terezija je uvedla Zemljiško knjigo in ta je bila do 1.8.2009 osnova za vse lastništvo nepremičnin in velikost le teh.

Ampak ne. To ni bilo v redu. Zdaj so o naših nepremičninah odločili strokovno neizobraženi študentje. Zahtevnost tega dela pa so vzeli, kot bi delali anketo med kadici, katere cigarete kadiš.
aplauz.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.891
113
pri taščici
merodajen zakaj je postal GURS- za davek ali tudi za lastništvo?
dokler bo samo za davek bo najbrž ok da kaka stvar manjka, ko bo za lastništvo je pa druga zgodba
 

ales1234

Pripravnik
2. sep 2007
36
0
6
Lastnik mojega stanovanja je soseda jaz sem pa po njihovih podatkih lastnik njenega stanovanja.Zanimivo
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.866
3.380
113
40
Lj
Ja se bosta mogl zment ane pa zamenjat ker očitno živita v napačnih stanovanjih.
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik ales1234 pravi:
Lastnik mojega stanovanja je soseda jaz sem pa po njihovih podatkih lastnik njenega stanovanja.Zanimivo

Blaž z Iga?

Aja, tisto smo že uredili.

Ljudje se sploh ne zavedajo, koliko parcelnih številk je zamenjanih v Z.K.
Pač je imela slab dan tipkarica, ali pa sodnica in se zmotila.

Tega ljudje tudi 20 let ne ugotovijo. Tudi, če se vmes večkrat proda (govorim o zasebnih hišah, dvojčkih).
Ne opazi ne sodnik, ne notar, ne odvetnik, ne lastniki,...
 

ales1234

Pripravnik
2. sep 2007
36
0
6
Ne nisem blaž z iga.Sem iz koroške.Sem se oglasil na geodetski izpostavi z vsemi dokumenti za moje stanovanje in smo ugotovili ,da so nekaj pri popisu z številkami čarali.Nepravilnosti so spremenili,tako ,da je sedaj vse tako kot mora biti.
 
Nazadnje urejeno: