Preprodajalci

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Neverjetno dobr se znajdejo. Okol prnesejo folk. Prejšn dan se je prodajal za 1200 evrov iz KP-ja(seat) potem pa švercar kupi takle avto in ga drug dan proda za 1800 evrov.BTW: Mimgred, ko sem gledal avto.net Ampak, tazga preprodajalca sploh nebi mogu tožt, če ti bi zje*an avto prodal, ker je fizična oseba. Pravne osebe (te pa lahko stožiš) praviloma dražji avti. Ampak sej to ni osamljeni primer.
OPrema
NOTRANJOST:
- komfortni sedeži
- nastavljiv sedež
- deljiva zadnja klop 1/3 - 2/3
PODVOZJE:
- zavorni sistem ABS
VARNOST:
- 2x Airbag (voznik+sovoznik)
- 3. zavorna luč
- alarmna naprava
UDOBJE:
- tonirana stekla
- električni pomik prednjih stekel
- ogrevanje zunanjih ogledal
- centralno zaklepanje
- centralno zaklepanje z dalj. upravljanjem
- Hi-Fi ozvočenje
- električni paket
- nastavljiv volan po višini
- servo volan
- senčni rolo za zadnje steklo
- vlečna kljuka
- vreča za smuči
OSTALO:
- 2.lastnik
- servisna knjiga / potrjena
- nepoškodovan
- nekaramboliran
- avto je garažiran

A vse to opremo ima, pol opreme sploh nima

GSM: 051 / 810 - 410
Email: Twins180@hotmail.com
cobra 29

Al pa tale:
GSM: 040 / 523 - 989
Email: tusanj7@gmail.com

Opomba:OGLED DOMŽALE

VOZILO V ODLIČNEM STANJU,REDNO SERVISIRAN IN GARAŽIRAN,PRED KRATKIM OPRAVLJEN SERVIS,...
POPOLNOMA BREZ RJE,ODLIČNE VOZNE LASTNOSTI,...
samo resni

http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?p=990399#990399
AVTOMOBILIZEM.com :: Poglej temo - Preprodajalci
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.813
4.307
113
Eni se znajdejo tako drugi drugače, eni so pošteni, drugi manj.
Pri avtih je pa vse odvisno koliko hitro ga moraš prodati. Kako je ohrajen ipd.

Mene je pri prvi prodaji tud "olupil" preprodajalec ko sem prodajal svoj pri avto R11, dal sem mu ga za 1700DEM v nedeljo na sejmu, v ponedeljek me pa kliče da narediva prepis, prodal jo je za 2500DEM, sej se se tepel po glavi vendar se mi ni dalo ukvarjati z južnimi brati ki bi mi hoteli dopovedati da je avto bil 5x zaleten, 2 obrnjen na streho in enkrat pogoren...

po eni strani se držim reka, prvi kupec - najboljši kupec, ampak ne vedno...

Tud jaz sem že preprodal ene par avtov in tud nekaj zaslužil, moraš pa biti vsaj približno pošten ker ti vedno lahko pride kdo na dom težit in z tem se mi pa res ne da ukvarjati...

Primer, kupil sem en kombiniran avto, ki je pošteno smrdel in bil zanemarjen, dela sem vložil kar veliko. Od znotraj sem ga podrl do konca, z čistili umil vse dele, rumeno je teklo stran od nikotina ter hlevskega vonja... Še v števcu je bilo kar nekaj pepela... na koncu sem ga prodal za 2500€ zaslužka, ampka je bil tud avto zrihtan tako kot treba.

Tam kjer se preprodaja za 300-500€ zaslužka, ponavadi samo malo armaturo obrišejo in našpricajo robove gum ter ga prodajo drugemu dealerju, večina jih ima tak mal čuden naglas in ko ga kupi en končni uporabnik ima avto že ene par lastnikov...
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
In kje te zdaj tebe boli? Naj zasluži če mu rata? Nikogar nobeden ne sili z nakupom takega avta. Če se avto prodaja pod ceno je velikokrat razlog za to. Če ga on porihta in proda naprej za normalno ceno ne vidim frke.Tudi če ga ne porihta je na tebi da se kot kupec takega avta obrneš,če se ne,je to tvoj problem. Se zgodi,da se avto prodaja pod ceno ker prodajalec nujno rabi denar......Če je avto koliko toliko ok,ga sam kupim bp in prodam za normalno ceno naprej!
cool-1.gif
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Don_kugla pravi:
In kje te zdaj tebe boli? Naj zasluži če mu rata? Nikogar nobeden ne sili z nakupom takega avta. Če se avto prodaja pod ceno je velikokrat razlog za to. Če ga on porihta in proda naprej za normalno ceno ne vidim frke.Tudi če ga ne porihta je na tebi da se kot kupec takega avta obrneš,če se ne,je to tvoj problem. Se zgodi,da se avto prodaja pod ceno ker prodajalec nujno rabi denar......Če je avto koliko toliko ok,ga sam kupim bp in prodam za normalno ceno naprej!
cool-1.gif

Ma ja sej te kapiram.
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Vedno bližje si ustvarjanju nekih normalnih topicov. Samo podpis še menjaj
grin1.gif


OT:

Tričetrt avtoneta je dilerjev, ki delajo enako, kot si opisal v prvem postu.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Vedno bližje si ustvarjanju nekih normalnih topicov. Samo podpis še menjaj
grin1.gif


OT:

Tričetrt avtoneta je dilerjev, ki delajo enako, kot si opisal v prvem postu.

Ja a res, veš nisi nič novga povedal. Sem mislu, da bo pa morda kermu pomagal.
lp
 
Nazadnje uredil moderator:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
mojmu fotru so Roverja 216Si ocenili (češ, da bi ga vzeli v račun) na 600 EUR
smile-1.gif
.

Sami smo ga prodali za 2.600 EUR.
 

DriveAll

Zelenc'
26. mar 2008
10
0
1
Strunjam se z don_kugla, noben te ne sili, da avto kupiš. Je pa zgleda malo fovšije ko vidite da nakdo samo v enem dnevu zasluži npr. 1000€ z preprodajo nekega avta.
 

Sefan

Pripravnik
22. jul 2007
249
0
16
40
SG
Ka te matra?? Če bo prodal bo prodal. Delaj isto pa se ne boš več tolko po glavi
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
@zajfa:Saj ko boš sam prodajal kak avto nam sporoči, da se boš še enkrat potem tolkel po glavi.
Sicer pa opažam, da imajo rabljeni trenutno kar dobro ceno.
Tiste "amortizacije" iz eurotaxa še zdaleč ne veljajo za SLO
 
Nazadnje urejeno: