Prenovljeni Passat 2019

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.557
688
113
gumbi na volanu so spremenjeni, ker se seveda ni boljšega, kot da zamenjaš sležbeni avto je in vse malenkost spremenjeno :bonk:


porsche-inter-auto-vw-volkswagen-passat-t-roc-r-caravele-tiguan-multivan-zeneva-2019-jpg_2.jpg



Povzetek, če zanemarimo oblikovanje:
- LED žaromati IQ Light (dodatna oprema)
- spremenjeni volanski obroč (gumbi)
- izpopolnjeni digitalne merilniki
- nov multimedijski sistem (MIB3)
- in seveda ure NI več

Ne razumem, pa dela o radarskem tempomatu do 210km/h, saj VW ima že pet let verzijo ACC 160 in ACC 210?
Koliko do-plačaš toliko imaš.

Prejšnji model B7 je imel samo en ACC (in je zagotovo šel preko 160)
Če se prav spomnim je starejša serija od TRW, tale "novi", ki je v dveh verzijah, pa od Boscha.
 

sondey

Pripravnik
15. mar 2010
109
9
18
Mogoce z razlogom ni vec analogne ure notri; v prijateljevem 2012 passatu jo je ze mocno nacel zob casa, kazalci so precej zviti, tudi barve delujejo sprane. Ni na nivoju ostalih materialov v notranjosti.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Kako je to možno na überwagnu?

verjetno enako, kot zanesljivi toyoti uspe sproducirat serije nezanesljivih (blago rečeno) motorjev. niso dovolj plačali inženirjev ali pa so premalo plačali kitajcem za polizdelek.

pač vsi ga serjejo, sam pa raje vidim, da mi gre v franže grda ura kot pa moped.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.250
113
No, VW uspe poleg nezanesljivih motorjev sproducirat tudi nezanesljivo uro. Toyotina digitalna iz 80's še danes dela kot mora. :fredi::valjamse:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Glede na standardna prepucavanja ob vsakem avto, se mi zdi, da je polovica uporabnikov foruma zaposlenih pri avtomobilskih multinacionalkah. Hej, to je amaterski forum, ni nobene potrebe za reklamiranje in prodajo svoje znamke.
Če pa tisti, ki se zlahka prepoznate kot VW, Toyota itd fani, niste zaposleni in plačani od teh znamk, potem pa ste samo ubogi na duhu. Zastonj delate tisto, kar bi vam nekdo zlahka plačal :fredi:.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

evo poslovna priložnost

zdaj ko passat nima več ure začneš ponujat "toyota clock conversion kit" za passata. poleg izgleda vašega passata izboljša tudi njegovo zanesljivost. gotovo bo uspešnica.

A si butthurt? Po moje če bi se šlo za recimo novi Mondeo, bi imeli že 5 strani tvojih nebuloz :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.250
113
Glede na standardna prepucavanja ob vsakem avto, se mi zdi, da je polovica uporabnikov foruma zaposlenih pri avtomobilskih multinacionalkah. Hej, to je amaterski forum, ni nobene potrebe za reklamiranje in prodajo svoje znamke.
Če pa tisti, ki se zlahka prepoznate kot VW, Toyota itd fani, niste zaposleni in plačani od teh znamk, potem pa ste samo ubogi na duhu. Zastonj delate tisto, kar bi vam nekdo zlahka plačal :fredi:.

Si ze narocil svoj conversion kit za uro? Kaj se cakas...jaz sem ze vgradil v kuhinjsko pecico pa mikrovalovko. Zdaj oboje dela res bolj zanesljivo!
Pecico imam na sumu da je postala celo hybrid!
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
A si butthurt? Po moje če bi se šlo za recimo novi Mondeo, bi imeli že 5 strani tvojih nebuloz :D

težko sem butthurt, ker nimam pribljubljene znamke. za fane je pa vedno hudo, če jih nekdo v glavo jebe, to se pa strinjam.

p.s. sploh pa kakšen vw ni moja priljubna znamka
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Demonstracija asistenčnih sistemov:

Torej na podeželjski cesti kljub temu da je tempomat na 100 kmh, zna pred zavojem sam zmanjševati hitrost. Iz posnetka se sicer ne vidi dobro, kako hitro to pelje glede na ostrost ovinka, ampak nekaj za geeke sigurno.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Si ze narocil svoj conversion kit za uro? Kaj se cakas...jaz sem ze vgradil v kuhinjsko pecico pa mikrovalovko. Zdaj oboje dela res bolj zanesljivo!
Pecico imam na sumu da je postala celo hybrid!
Nimam ne Toyote in ne VW. In nisem vernik neke znamke.
Kdaj točno imate pri VW in Toyoti mašo?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Demonstracija asistenčnih sistemov:

Torej na podeželjski cesti kljub temu da je tempomat na 100 kmh, zna pred zavojem sam zmanjševati hitrost. Iz posnetka se sicer ne vidi dobro, kako hitro to pelje glede na ostrost ovinka, ampak nekaj za geeke sigurno.

ker se mi ne ljubi vsega gledat... a rabi pred sabo avto, da začne zmanjševat hitrost?

zadnjič sem gledal nissana... in je kul, zna tudi sam v križišče, ampak samo dokler ima pred sabo avto

še ene 20 let razvoja v takem tempu, pa bom mogoče v penziji kon čno užival v samodejni vožnji :)