Prenosnik 17" - Sony ali Toshiba?

netko

Guru
25. jul 2007
6.748
2.101
113
če mene vprašaš v prvi vrsti nič od tega ponudnika...
uvožene zadeve sumljivega porekla poleg tega pa cenovno nič kaj posebnega... nemški operacijski, za slo tipkovnico nalepke... vprašljiva eurogarancija... mogoče na prvi uč dobro ampak v resnici pa ne... tole je recimo boljša opcija http://www.mimovrste.com/artikel/2750076027/prenosnik-toshiba-satellite-p200-1ba za razliko v ceni si kupiš še externi disk če je že ravno potreba po prostoru
 

Ryanair

Zelenc'
23. sep 2007
23
0
1
Hja, odvisno od uporabe. Nič nisem zasledil o trajanju baterije. Karakteristike so pri obeh zelo vabljive.
Jaz bi pregledal še trajanje baterij, nato se dogovoril še za popust, in se nato verjetno odločil za Toshibo.

Ampak, pri Sony --> PLUS GRATIS CELOLETNA NAROČNINA NA PC FORMAT
crazy1.gif
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
No ok, nisem ciljal na tega ponudnika ker tako in tako se ne bo kupilo tukaj ne na mimovrste, ampak sem tam našel tak notebook, ki bi bil ok.
Tudi ta model pri mimovrste mi je všeč, ko bo 250gb premalo se pa poseže po zunanjem disku..
 

Ryanair

Zelenc'
23. sep 2007
23
0
1
Hehe, sem si mislil, ja
wink-1.gif


Tule imaš še podobno ponudbo HP_Compaq_8710p, kjer bo treba (kasneje) razmisliti o zunanjem disku.
Garancijo imaš 3 leta, le OS je free dos
bonk.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ni za mobilno uporabo (torej da nosiš po sestankih, po terenu...), kot desktop replacement pa je super (ali pa da si npr. študent in si med tednom v študentu, čez vikend pa doma), še posebej je 17'' fajn, ker imaš celotno tipkovnico (numpad).