predvajanje muzike prek bluetootha v avtu

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Pri meni v avtu je bilo videti tako, da ko sem izbral BT enoto in ko sem hotel brskat po enoti, sem v prvem koraku videl "PowerAmp" in "TuneIn radio" in potem sem pač brskal po tistem kar omogočata. Enostavno carsko. Po defaultu špila iz zadnjega programa, tako, da problema ni.

Ne vem kje naj najdem tisti "Earphone mode". V powerampu imam nastavljeno na OFF, da avtomatično začne predvajat, ko se BT skonekta. Zato, ker tega preprosto nočem. Jaz hočem v avtu povedat kdaj naj špila in kaj.

Izbira AVCRP verzije pa ne pomaga čisto nič. Sem najprej to probal.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Nimam več idej. Tudi sam se lovim, ker bi rad videl prikazovanje playliste (verjetno je težava zelo. Pa ne deluje. Kot sem prej napisal, sem prebral hudiča_in_pol na to temo. In zanimivo je, da so nekateri omenjali, da je to delovalo, dokler so uporabljali tisti Google Music (ali kaj je že bilo). Ko ga Google ukinil, jim ne deluje v nadomestku (Google Youtube Music ali kaj je sedaj, ne vem, ker ne uporabljam). Če je res tako, potem bi lahko držalo, da je krivda pri avtorjih aplikacij. Bi pa bolj sumil na avtorje FW za telefone. Pa tudi avtoradii niso čisti biseri. Imajo toliko težav ... tudi na te teme sem bral. Pri Mazdi sem videl, koliko popravkov je bilo od prejšnjih verzij do zadnje. Čisto možno - ampak meni po njihovi posodobitvi cel sistem deluje občutno počasneje.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Prav gotovo mora bit avtoradijo dovolj nov, da ves tak "luksuz" sploh omogoča. Moj je dokazal, da zmore in potem lahko s prstom pokažem samo še na pregovorno polovičarske kitajce. Najbolj verjetno sploh v celoti ne implementirajo bluetooth stacka. Važno, da so številke, da folk kupuje.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
pixel dela, ne rabim novega kupovat

zdaj čakam na wireless android auto, da se mi z bluetoothom sploh ne bo treba ubadat
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
jebeštrga, ne razumem več. Enkrat si napisal, da si ga razbil in zato kupil Kitajca. In da boš nabavil Pixla. Včeraj, da Pixel dela in ne rabiš novega kupovat in da čakaš AA Wireless. Potem, da si razbitega fuknil v predal.
Kakorkoli že, samo da deluje.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
Eh malo nesporazuma.

Pač na pixlih bt dela, ni treba čakat, da jaz novega nabavim. AA wireless bo pa za katerikoli telefon pač že imam, ker se mi s kabli ne gre ubadat. In potem bo tudi vseeno, če bluetooth dela kot treba ali ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava