Pravniški kotiček

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Sem pregledal zavarovalniško-pravni kotiček od začetka pa ne vidim da bi uporabniki tam zastavljali kaka druga vprašanja kot tista povezana z zavarovalništvom.

Po drugi strani se pa pravna vprašanja najdejo v vsaj 4ih drugih podforumih: Čvek, Ekonomsko-podjetniški kotiček, Prosti čas in družina ter Dom in gradnja.

Sam imam eno vprašanje pa pod milim bogom nimam pojma kam bi spadalo. V bistvu lahko odprem topic v vseh zgoraj naštetih podforumih...

Moje mnenje je, da bi pravni(ški) del lahko uvrstili med ekonomijo in podjetništvo.

Poraja se mi tudi vprašanje ali je bolj prav pravni ali pravniški kotiček.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Pravnih vprašanj, tam zato ne moreš videti, ker smo zavarovanje razširili s pravnim kotičkom šele par dni nazaj.

Ravno iz tega razloga so pravna vprašanje še po drugih forumih, ker jih prej nismo imeli kam prestavljati.

Lahko pričakuješ, da se bo število pravnih vprašanj v tem kotičku tudi povečalo.

Razlog, da smo ga uvrstili med zavarovalništvo je, da se tam poraja vsaj toliko pravnih vprašanj kot pri ekonomiji, tem pa je precej manj in bo zaradi tega bolj pregledno.

Če imaš vprašanje ga kar napiši v zavarovalniško pravniški kotiček, če pa se zdi da bi kakšna tema spadala tja in je sedaj v drugih podforumih, pa daj link in bomo prestavili.

lp
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Zavarovalni pravni kotiček je že od začetka.

In hvala da si prestavil mojo temo.
bonk.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Ja od začetka prejšnjega tedna.

Temo sem prestavil tja kamor paše, sem pa pustil naslov v prejšnjem podforumu, da jo lahko vsak dobi. A ti jo še prilepim da boš zadovoljen
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38

Kdo je tebe dal za moderatorja....


Potem se pa potrudi in tam prilepi vse "pravniške" teme, ne da jebeš samo mene....
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Citat:
Pravnih vprašanj, tam zato ne moreš videti, ker smo zavarovanje razširili s pravnim kotičkom šele par dni nazaj.

Ravno iz tega razloga so pravna vprašanje še po drugih forumih, ker jih prej nismo imeli kam prestavljati.

Lahko pričakuješ, da se bo število pravnih vprašanj v tem kotičku tudi povečalo.

Če slučajno nisi prebral ti citiram še enkrat!!!!
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Lahko pričakuješ, da se bo število pravnih vprašanj v tem kotičku tudi povečalo.

Glede zavarovanja...

Še vedno sem mnenja da bi bilo bolje v podjetništvu, na kar smo se že navadili...
 

Podobne teme

Odgovori
47
Ogledi
205.810