Pralni stroj nabija po kopalnici...

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
aja, sori, sem komaj zaj videl tvoj nik
stupid-1.gif
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
digg

Zahtevaj,naj ti dajo dobropis,in si pejt po nov stroj.Tak stroj,je imel tudi moj žlahtnik.V roku meseca dni,so menjali od:elektroniko 2x,črpalko,elektro ventil,pol je naenkrat začel puščat vodo,nazadnje ko si se ga dotakni,je bil poln štroma.Da te orng streslo...
Ko je pršu serviser,mu je sam reku, da večjega sranja niste mogli kupit.In mu je sam predlagala,da naj zahteva dobropis in si gre po niv stroj.Prvoso se zgovarjali,na vse možne načine,in mu ponudili nov stroj z zgornjim polnjenjem..Je reku ni šans...dobropis al pa vas dam na Pop tv...In ko so vidli,da je vztrajen,so mu dal dobropis in tega odpeljali...Imel je znamko Whirpool...

Še to mu je rek serviser.Znamke kot so.Hoover,Candy,Indesit,Whirpool...sam bejži od tega...

Ko je frendica,kupovala tega z zgornjim polnjenjem,sem ji predlagal tega,k sem ti že dal link.Z njim zelo zadovoljna.Zelo ti je,miren ne skače po kopalnici itd...Ga ima tud v kopalnici v kotu,ker nima veliko prostora,in je skoz tam na svojem mestu...Takrat je dala za njega 1100 eur...zdej mu je cena padla...

Evo tale:

http://www.ideo.si/pralni_stroji_polnjenje_zgoraj/pralni_stroj_z_zgornjim_polnjenjem_L86560TLE1_AEG

Sem se tudi sam,prepričal kako deluje.Sm bil ravno enkrat na obisku ko je laufal...
smile-1.gif
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
No ja, ne pretiravat, imam eno leto star Whirlpool gornje polnjenje in ne skace naokoli.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.373
2.457
113
še v SLO - ampak komaj
Šraufaš mal levo prednjo tačko, pol šraufaš mal desno prednjo, pa spet levo - pa tako nekoliko puta ...

Šalo na stran - menda ti ja "zadaj" ne visi toliko pod - če pa, pa že vnaprej nekaj podloži pod ustrezno zadnjo, ozr. jih nastavi preden ga not porineš (stroj). S sprednjim potem samo dokončno "zniveliraš". Itak je najbolj pomembno, da stoji "trdno" na vseh 4 - beri, da se ne ziblje.

Edit: nekaj izpadlo - dodal
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Tehnično gledano bi rabil samo eno nogico nastavljat...4-točkovna škatla bo vedno stala (vsaj) na treh nogicah
grin1.gif
če bi imel ravna tla...

p.s.: koliko pa je padca v kopalnici? Sicer normalne razmere ne bi smele vplivati na to...skače proti dolini
smile-1.gif