Postni racun in WM6

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Nisem ravno butast kar se tice dlancnikov in teh pametnih igrac ampak imam problem, ki ga pa vseeno ne znam resit. Zadeva je sledeca, postni racuni delajo (siol, gmail...), internet siba, vse ok. Problem pa je z enim racunom, kjer sicer vse zgleda ok, se logira, preveri inbox in se odlogira. Problem je ta, da noben mail ne gre nikamor, ne not ne ven. Nastavitve naj bi bile pravilne, ne dela pa preverjeno na dveh razlicnih napravah (samsung, tytn II), racun pa normalno denimo deluje na P1, tudi v outlook prifrcijo maili, samo na dlacnika pa nikakor. Provider je amis, kjer je hosting in domena. Zatorej bi prosil, ce je tu kdo z amis racunom, ce lahko proba ali pove ce mu vse ok deluje. So se kje kaksne banalne nastavitve? Aja, ne dela ne cez simobil ne cez m@.
confused-1.gif
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
hmmm mene je enkrat zajebavalo, ko sem imel obkljukano "outgoing server requires authentication", drugič pa ko sem imel obkljukano "require ssl for outgoing e-mail"... mogoče bo ratalo če do odkljukaš...
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Tnx, samo zal ne pomaga. Zajebava samo en account in ne samo mene, hec pa je da posta ne pride niti not, ven jo pa tudi ne morem poslat sicer pa zgleda vse ok, nobenih napak je javlja. Izgleda samo kot da ne bi imel nobene poste.