Poštna vratca

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Ali kdo ve, kje se pri nas dobi poštna vratca kot na linku spodaj? Še posebej me zanima varianta da kdo to izdeluje in bi lahko naredil po meri. Potrebujem namreč ožja vratca, max 14cm širine (zadeva ne bo za pošto). Hvala!


rectangular-letter-plate-grade-316-satin-stainless-steel-small.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ne ga palčkat. A ni blo glih na forimu govora, da mora bit 'pošterski' standar, če ne ne dajo notri?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To sem jaz nekoč delal.

Ko odpreš vratca, mora noter biti tako, kot mišolovka. Če raubar vtakne prst noter - bo počakal tam dokler ne prideš domov.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
to bo mel za petarde not metat, tak da ne bo nihče prstov not tišal..
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja. Ko sem predstavljal svoje poštne nabiralnike, je bilo prvo vprašanje "Ali zdrži petardo?" :p

Mah, mularija ti razstreli tank, če ji daš dovolj časa. Kje so meje? Poštni kaseljc v izvedbi trezorja?
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.555
688
113
Ali kdo ve, kje se pri nas dobi poštna vratca kot na linku spodaj? Še posebej me zanima varianta da kdo to izdeluje in bi lahko naredil po meri. Potrebujem namreč ožja vratca, max 14cm širine (zadeva ne bo za pošto). Hvala!


rectangular-letter-plate-grade-316-satin-stainless-steel-small.jpg
To ti naredi vsako podjetje, ki izdeluje INOX kovinske omarice.
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Omarica za ključe avtomobilov, ki jih pripeljejo na servis? V takih dimenzijah samo lokalni inox mojstri, jih je okoli vas kar nekaj