Popis nepremičnin?

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
so tudi koga od vas spustili?? pri nas jih sploh ni bilo in to v celi vasi.
včeraj sem poslušal da so neke kazni od 41€ pa naprej če se ne javiš sam, seveda če si dobil liste.
ga pa nekateri nismo. rečeno je bilo da je brezpredmetno dokazovanje(misleč:kako nam pa lohka dokažete), vsaj tko je una k... rekla.
lp x5x
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Je blo ravno včeraj po tvju... groza, baje naj bi bilo 8% "problematičnih", torej pomoje tistih, ki so jih kratkomalo pozabli
bonk.gif
je pa cela zmeda s tem, baje je folk jemal dopuste, da so hodil na upravo to urejat, pa take fore, gužve pa tut temu primerne.
Če mene vprašaš je najbolje, da greš in zrihtaš zadevo. Ali pa se družno obrnite na upravo, pa naj oni uredijo, kar so zajebali, samo bo prva opcija manj boleča (ker birokrati se ti bodo izmikal, kolkr se bo dalo, pa še "denarja ni", da bi koga poslali...)

lp
Peter
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Prava sramota
13.gif
tale popis

nikakor ga ne morejo dokončati, zdaj bi pa kar kazni talali??
stupid-1.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
ja je fotr klicov. so rekl da kazensko nismo odgovorni ker jih h nam ni bilo. so pa rekl da nam boso poslal neke obrazce za izpolnit..tako da bomo potem. čeprav pa se meni zdi brezveze izpolnjevat, samo že zaradi papirologije ki lahko sledi bomo najverjetneje poslal.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
ta popis je dejansko ena šlamastika.
tudi mene so klicali ljudje z nekega kompleksa, da jih niso popisali. gre pa za objekt z osmimi lastniki, pri čemer so bili predhodni podatki za označitev in dvig nalepk pravilno javljeni.

neumna poraba davkoplačevalskega denarja, to je ta popis... še ploh zaradi dejstva da je večina ljudi dajala ne ravno zadovoljivo točne podatke!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.372
5.884
113
pri taščici
Ker sem popis stanovanja naredil "po telefonu" s popisovalcem (je rekel da ima vse podatke, in da rabi samo kakšnega soseda da bo podpisal - kar v končni fazi lahko tudi sam naredi, saj ne poznam nobenega soseda toliko da bi mu to zaupal (manj kot leto lastnik), na "vikendu" pa živi starejša sorodnica ki tudi nič ne ve o popisu. So mi pa po telefonu zagotovili da so naredili popis.
Skratka razmišljam, da bi zahteval pisno potrdilo od pristojnih da so moje nepremičnine popisane, ker kasneje ne mislim kakšne kazni plačevat.
Kako so lahko delali popis brez potrdila, sedaj bi pa kar kazni dajali. Na tak sistem jih lahko dajo vsem 100%
 

JaniS

Pripravnik
5. sep 2007
242
0
16
LJ
Pri meni ni bilo nikogar, obvestila nobenega (položnice so vse na številu
uf-1.gif
) . . .