Ponudba klimatskih naprav skupinskega nakupa ZPS

22. jul 2007
12.756
1.288
113
123
Fantje rabim nasvet, za dve sobi cca. 20 m2 bi nabavil klime.Zdaj pa dilema ali nabaviti 2x ločen sistem ali pa split varijanto?Sicer ne bi nič kompliciral glede funkcij in znamke-ceneje je bolje bo.Kaj pa je bolj optimalno, to mislim na porabo el. energije ali pa so zadeve tam nekje pri porabi?
Drugače, kakor sem na hitro gledal bi mogoče ceneje prišel z dvema ločenima sistemoma:rolleyes:
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.331
971
113
Celje
Obišči stran
Fantje rabim nasvet, za dve sobi cca. 20 m2 bi nabavil klime.Zdaj pa dilema ali nabaviti 2x ločen sistem ali pa split varijanto?Sicer ne bi nič kompliciral glede funkcij in znamke-ceneje je bolje bo.Kaj pa je bolj optimalno, to mislim na porabo el. energije ali pa so zadeve tam nekje pri porabi?
Drugače, kakor sem na hitro gledal bi mogoče ceneje prišel z dvema ločenima sistemoma:rolleyes:

Cena “tu nekje”. Malce odvisno kak rang klim gledas. Poraba tudi ne bo bistvene razlike. Pri locenih sistemih si na varni strani, da obe verjetno ne bodo naenkrat crnili. Ce je pogoj ogrevanje preko CELE zime, je locen sistem v prednosti. Izgled na fasadi je boljsi ce imas samo eno zunanjo, dela z montazo je malenkost manj pri eni zunanji.
 
Fantje rabim nasvet, za dve sobi cca. 20 m2 bi nabavil klime.Zdaj pa dilema ali nabaviti 2x ločen sistem ali pa split varijanto?Sicer ne bi nič kompliciral glede funkcij in znamke-ceneje je bolje bo.Kaj pa je bolj optimalno, to mislim na porabo el. energije ali pa so zadeve tam nekje pri porabi?
Drugače, kakor sem na hitro gledal bi mogoče ceneje prišel z dvema ločenima sistemoma:rolleyes:


tisto ceneje bo bolje bo...split sistemi ta je en cenejših
http://www.ottimax.it/condizionator...lasse-aa-3926-db-815x270x210-mm-443659_cesena