Ponižana EU

cappy

Guru
8. apr 2010
5.717
2.577
113
no tole pa je konkretn diplomatski kiks.
EyZB8Z4WUAcftDg

in na koncu v svojem govoru pravi da hoče "honest relations" s turčijo. :valjamse:

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.715
1.894
113
jaj, dobr, sej v turciji pac zenske ne sodijo v krog dedcov ko se menijo. tko majo tam...

MrDaco

Guru
11. sep 2007
6.599
1.309
113
Če mene kdo vpraša je tista zofa bolj udobna od ostalih stolčkov, bi to lahko jemala kot privilegij :)
.
.
.
Sicer pa Turčija tako ali tako nima kaj iskat v EU.

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.715
1.894
113
tako je...

a ni glih zanc turcija odstopila od nekega dogovora glede enakopravnosti zensk?

jest tud ne vem kaj iscejo v eu, ampak so pomorsko in tud industrijsko mocni, pa se tamponska cona med eu in vzhodom...

zakon

Guru
16. maj 2008
6.754
759
113
toti Maribor
Glede na gospodarsko situacijo v Turčiji nas oni bolj potrebujejo, kot mi njih. Bi lahko to malo izkoristili.

Krokar

Pripravnik
27. jan 2019
61
57
18
EU bi morala biti ena od velesil, pred katero bi trepetala svetovna gospodarstva, pa ni nič drugega kot skupek preplačanih birokratov, ki v Bruslju prekladajo papirje in si izmišljajo nove in nove neumnosti. Obisk dveh najvišjih predstavnikov EU-ja bi moral biti enkraten diplomatski dogodek, višje od ravni obiska predsednika ZDA, pa ni nič drugačen kot neko obskurno srečanje na ravni ministrov dveh držav, pa še tam se ne dogajajo takšni "kiksi". Skratka, turk nam je dal vedeti kam spadamo...

brane_new

Guru
10. feb 2008
7.102
1.037
113
1. turki bremzajo izbeglice. če jih spistujo, hrvati pofilajo
2. naslov napačen. pravilen je. Ponižana Van der Welt. Mene ne gane.
3. Turčija v EU? Sedaj vidite/vidimo zakaj NE!

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.186
129
63
40
Še vedno Rdeči revirji
1. turki bremzajo izbeglice. če jih spistujo, hrvati pofilajo
2. naslov napačen. pravilen je. Ponižana Van der Welt. Mene ne gane.
3. Turčija v EU? Sedaj vidite/vidimo zakaj NE!

1. Glede beguncev je potrebno Turkom jasno povedat:
- Nehajte ga srat po sosednjih državah s svojo vojsko
- Ste prva varna država in ste dolžni poskrbeti za vse kar pribeži k vam. Potem bo počasi Erdogan začel razmišljat ali bo vojsko uporabil za varovanje državne meje ali za izlete v sosednje države.
2. Mačo je dal predsednico EK sedet, tja kamor sam misli, da ona sodi, na udobno zofo stran od dogajanja. S tem je povedal vse o svojem odnosu do EU.
3. Turčija nima kaj počet v EU. Še posebej dokler ji vlada Erdogan, ki Turčijo vrača 100 let nazaj ne pa naprej.

• Všeč mi je
  • Haha
Reactions: cappy in ales85

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
12.840
1.376
113
kod Džej-Zija
:valjamse: EU malo popametuje, Erdogan pa odpre meje. In se vsujejo milijoni v EU. Tega pacienta trenutno prepričujejo le kupi denarja (milijarde, ki jih EU nakazuje za vzdrževanje begunskih kampov v Turčiji) in blede obljube o približevanju Turčije EU. Ko se Erdoganu zazdi, da ni po njegovo, odpre meje. EU pa to lahko ustavi le na silo, ker se da ustaviti naval, ampak smrtne žrtve se bojo štele v veliko tisočih. Česar pa EU noče. In zato nas ima Erdogan v šahu in zato lahko Ursulo da na kavč, pa se bo ona le kislo nasmehnila in rekla "khm".

• Všeč mi je
Reactions: Matey