Pomoč - turistična agencija Bonus

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
Živjo

Kolega je plačal v v turistični agenciji Bonus potovanje zanj in za punco na Djerbo. Pa mu je čudno, ker so vzeli samo osebne podatke, pač ime in priimek, in pa 30% zneska potovanja.

Zdaj ga pa zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s to agencijo, so OK ali obstaja možnost natega.

Hvala za odgovore
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Valjda je dobil potrdilo o vplačanem letovanju ali se je šel kar na lepe oči. Lahko pa tudi šele pripravljajo pogodbo, ki jo mora v parih dneh dobiti domov v podpis, če ne pa
telephone7.gif
v roke in poklicat tja.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.448
17
38
agencija je ok. Organizator potovanja pa tako ali tako ni ona. Daš denar brez potrdila in podpisane pogodbe
confused-1.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Bonus je kul. Lani sva šla z boljšo polovico za prvomajske v Umag, pa je bil Bonus od vseh ostalih cenejši za cca. 5-10%.
Poleg tega sem gospodično na rezervacijah prosil, če mi lahko na prijavnico napiše " prosim za sobo s pogledom na morje" in ker sva bila dosti zgodaj dol se je tudi to uresničilo. Čeprav nisem ničesar doplačal, vse ostale agencije so imele to kot dodatno doplačilo.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.448
17
38
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Bonus je kul. Lani sva šla z boljšo polovico za prvomajske v Umag, pa je bil Bonus od vseh ostalih cenejši za cca. 5-10%.
Poleg tega sem gospodično na rezervacijah prosil, če mi lahko na prijavnico napiše " prosim za sobo s pogledom na morje" in ker sva bila dosti zgodaj dol se je tudi to uresničilo. Čeprav nisem ničesar doplačal, vse ostale agencije so imele to kot dodatno doplačilo.

želja gosta ali pa doplačilo je velika razlika:
če doplaačš morsko stran jo tudi dobiš, pri želji je pač vse odvisno od receptorja.
Bonus npr. ni ponujal morske strani in je lahko navedel željo. Če bi jo ponujal bi jo ti moral doplačat.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik sole pravi:
želja gosta ali pa doplačilo je velika razlika:
če doplaačš morsko stran jo tudi dobiš, pri želji je pač vse odvisno od receptorja.
Bonus npr. ni ponujal morske strani in je lahko navedel željo. Če bi jo ponujal bi jo ti moral doplačat.
Sej ravno to sem hotel povedat, da sva imela pri vsem tem srečo, da sva dobila morsko stran, ker je sploh niso imeli v ponudbi.
Ampak očitno dobra volja (najprej) referentke v agenciji, da je to zraven napisala in nato še dobra volja receptorja v hotelu, da je to realiziral, nekaj šteje.
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
lastnik je moj bivši sosed..


nimaš se kaj bat.. dobra firma...

že veækrat šel z njimi kam...