Pomoč na travianu

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Neprestano me napada iqmaxx z naselbine Sinaia.

Dnevno po 2x, nikakor se ga nemoram obranit ker kar prihaja z 40timi strelami, in preden naredim
dovolj vojakov mi jih on pobije, ker mi pošilja po sistemu zdaj pa čez 20 minut spet, pa 20 minut...
Torej 3x po 40 strel mi pošlje, v času ko oropa in odide, v 20tih minutah pride nova njegova vojska,
in to se ponavlja... Nikakor se nemorem obranit, pa če bi mogoče skupaj zbrali nekaj vojske pa ga šli
malo zresnit, ker sem v slepi ulici in nemorem nikakor naprej...

Sinaia (-47|-13)
Pleme: Galci
Aliansa: BOS-JZ
Lastnik: iqmaxx
Populacija: 620
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Hmm, ampak ti si pa nagnjen k nakladanju, niti pod razno te ne napadam tako kot trdiš tule
evil.gif


btw, če bo moj izplen pri napadu majhen ali pa nikakršen, bom slejkoprej obupal ter napadel tistega, od katerega imam kaj koristi, torej poskrbi za to, da nič ne dobim

p.s. resistance is futile
grims-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
No kakorkoli, a ne pozabi, vse se vrača vse se plača. (sicer pa ne vrjamem da si to ti)



Sicer pa pogumno da se spravljas na nekoga iz BNA. Skoda da imamo težave z dvema drugima

aliansama, se vam bi vsem skupaj malo posvetili...
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Sej si v svoji Aliansi...nej ti pomagajo
 
Nazadnje urejeno:

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Je pac spil, kjer skill ni prvotnega pomena (kot npr. klasicne strategije), ampak cas: ce je nekdo zacel 2 mesca pred tabo in ima npr. 1000+ pop, ga verjetno ne bos nikoli dohitel - ce te ze ropat ne more, ti bo pa skatalpultal rudnike vsake tolko cajta.
redface-1.gif


Al pa se bolje: s senatorjem zavzel 2. vas, kjer si gradil vse za njega in se sploh ne rabi matrat... Zato 9c al 15c sploh ne bom slatal, zguba cajta...
grims-1.gif




Pac uzivamo v igri dokler bo slo.
smile-1.gif




Ko ti vleti tevton s 500 gorjanci, ti gre lahko samo na smeh, ko bezis z ono svojo revsno...
laugh.gif


 
Nazadnje urejeno:

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
katapultiranje vasi z manjšo populacijo je za pussyje, sam katapultiram zgolj tiste, s katerimi je naša aliansa v vojni ali pa če hočem iz kakšnega močnega narediti farmo

btw, populacija ne pomeni nič, pomembna je število vojakov in spretnost

@malcom: dej že ponucaj sproti resourse, ne rabiš vojske delat, lahko razvijaš vse ostalo, recimo barake, izdelovalca orožja itd
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Ni cist res. Ce imas visoki pop, imas ogromno produkcijo. Seveda predvidevava, da ne gradis nepotrebnih stavb. Pa tudi recimo izboljsan napad na lvl 20 npr.

Za maso napadalnih vojakov se pa strinjam.



Nekdo, ki si lahko privosci vojake tudi v great barracks in stables iz npr. 2eh vasi + normalne iz metropole, ni ravno fer match za nekoga z 1 vasjo in npr. 5x ali 10x manjso produkcijo. Sicer meni je spil kul, se ne damo kr tak.
wink-1.gif




Za mene osebno so za kvaliteto igralca merodajne Nap tocke...
 
Nazadnje urejeno:

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
da, ampak kljub temu, tule okoli mene je recimo kar nekaj "simcity" playerjev, populacija 400-500, pa niti enega vojaka, ampak se ne pritožujem, so odlične farme
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Fak pri tem spilu je, da ko začnes recimo 1 teden kasneje, si preveč hendikepiran.



Pol recimo kater dan nisi doma, sluzba in to, in zaostanes...



Jaz bom risajnal, dal vas nekomu iz nase alianse, pa počakam na novo rundo...



V osnovi spil ni fer, ker lahko vsakega, trebalo bi bit limitirano na 50 +/- populacije,

da bi se isti igralci klali.



prijatu seka po meni nonstop, sproti odnaša surovine, pošilja v intervalih, zdaj pa gradi, če

ti zaloge spusti na 200/400/300/600, najcenejša nadgrdnja pa je vsaj po 700 vsakega...



Sicer pa sem pri slovencih navajen nepoštenja...



Problem je da nemores nič naredit, nasa aliansa pa ima tako ali tako ze probleme z dvema.

Srečo ma da me je nasel, sam sem pa budalo da sem sploh koordinate napisal na forum...



Sicer pa ze to da forumasi se med sabo napadajo, med toliko 1000 drugimi igralci... Tipično balkansko,

jebimo onega, ker ga poznamo
rolleyes-1.gif


 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ah dej jokat! zgrad si 3+ špranje pa da vidiš kolk materiala ti sploh lahko odnese! NIČ!
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
točno tako

malcom, sem ti napisal že večkrat, da poskrbi, da ti ne bom mogel odnesti surovin, pa si preveč trmast in raje jokaš tule

in ne, našel te nisem tule prek foruma, ampak prek seznama alians, pa ne samo tebe

pa še dve uporabni povezavi

Farms search

Travian analyser
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Tocno.
cool-1.gif


Ce pa koga skrbi prostor, ce ima prevec spranj, lahko s cehom lvl 10+ stavbe tudi rusis (preverjeno - sicer se rusi lvl po lvl in malo cajta traja - ni trenutno rusenje)...
wink-1.gif




Al pa kaksnemu kolegu v aliansi posiljas urno proizvodnjo - on bo boljsi, kar je tud zate dobro - mocnejsa aliansa. Ce ne mores resursov porabit. Glavno, da jih ne dobi sovraznik.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Mene je napadal en tip z po 10000 vojaki. Alliance mi je pa težil naj tega ne dovolm medtem, ko so pričakoval, da bom njim pomagal v njihovih vojnah (ampak proti veliko bolj švoh nasprotnikom kot moj).
10.gif

Rešitev bi bila, da bi redno porabljal resource in se tipu ne bi splačalo več napadat. Ampak.. če nisi nonstop online to ne gre. Zato sem nehal igrat in zdej je vse kul.
tongue-1.gif

Tisti, ki igrajo po cele dneve so čisto overpowered. Pol pa pravjo, da je WoW igra za geeke.. sure, sure.. tam je dost, da sem 1x na 2 dni gor, v Travianu bi moral bit pa vsaj vsako uro.
bonk.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
tole pa ni res.

če hočeš bit uspešen v WoW morš raidat vsak dan po 4+ ure. Zdej si pa zračunaj koliko te povprečno travian stane, pa bomo prec na jasnem.