Polnoletni srednješolci si odslej sami pišejo opravičila

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Smeh na vse. Pa internet je poln nasvetov katere plenice pa katero hrano ob kateri starosti...
Dodiplomc je moj strošek (redno, da se razumemo), šolanje naprej pa vaš strošek dragi otroci. Tako kot je vozniški izpit (ure, CPP, PP, izpit) moj strošek, a samo v prvič. Za ponavljanja obstaja počitniško delo.
Zaenkrat smo sicer šele pri izpitu, ostalo je še srednja in osnovna šola. Polnoletni smo pa že. Že do sedaj sem imel ves vpogled v ocene preko e-Asistenta, najstarejša je celo zahtevala da se naročim na plačljivo verzijo. V treh letih niti enkrat ni bilo skrivanja, izmotavanja. Tudi za tista dva cveka sem izvedel takoj, od nje. Ure sem opravičeval vse v naprej, po napovedi hčere kdaj bo manjkala zaradi obveznosti. V treh letih nobene neopravičene. Tako da tudi soglasje je zgolj formalnost. Ji godi da nekdo skrbi zanjo...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
med zajebance bolj ne, oziroma ne delam si nekih utvar, kako bom ravnal čez ne vem 10 let. Ko bo začelo otrokom špilat. Upam da prej vse prav nastavimo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.667
6.226
113
sajkek

Ne rabim brati za seboj, ker vem kaj napišem.
Neumnosti.
A misliš da meni to padlo z neba? Nekateri smo štartali iz 0, nule, podna. In nismo bili v mama hotelu do 30-ega. In nakup ter obnova stanovanja ter kasneje nakup in obnova stare hiše, oboje pa je v renoviranem stanju manj vredno kot garsonjera v LJ, si jaz ne štejem za nek hud dosežek/standard v življenju ki si ga zaposlena oseba z povprečno plačo nebi mogla privoščiti.

Napisal si da otroka caka stanovanje v blizini fakultet in da je uradno dvosobno. Nato si napisal da sta hisa (ki naj bi bila 15km od LJ) in to stanovanje manj vredno kot garsonjera v LJ. Opcije (k si prej pisal o njih) so tri. 1) tok si “full of shit” da si se v nabijanju cist izgubil 2) otroka bos naselil v smetnjak ki si ga razglasil za dvosobno stanovanje (tuki gre cez trditev o vrednosti) 3) si izjemno slab gospodar in si uspel dvosobno stanovanje v LJ razvrednotiti do te mere da je vredno manj kot garsonjera. Hise nisem niti uposteval pri tem.

Ce sem pa kaj spregledal se pa ze sedaj opravicujem. Ampak mislim da se nisem.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.260
5.819
113
pri taščici
Sumim da on zivi nekje okoli maribora v nekem “smetnjaku“. Ker drugace si res ne znam predstavljat kako je lahko hisa in dvosobno stanovanje cenejse od garsonjere v Lj. (Ki ni vredna vec kot 100k pa ce....)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Al se prav slišal.
Starši so dolžni vzdrževa polnoletnega otroka? Ostalo je njegova izbira?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Jap. Država ti odvzame otroški dodatek, meja za štipendijo je tako nizka da jo dejansko dobi samo revež ali otrok s.p.-ja ki goljufa vse nas. Si ga pa dolžen vzdrževati, dokler se šola.
Krasno, do konca je potrebno speljati transformacijo slovenskega naroda v siromake. Da nas bodo desničarji potem z lahkoto prodali tujcem in kleru.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.527
113
Spet jamraška elita v elementu. Dajte še mal. Sam še otr. dodatek ti fali pa bi se lahko s sedmico kurčil tukaj gor, kot zobar, ki ti gre v nos. S štipendijo bi mel pa še za benz in gume.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in B81

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
V katerem delu sem zgrešil oz. ti stopil na žulj? O goljufivih s.p.-jih? Ali desničarjih in tedenci prodaje kleru?
Dejstva so vse kar sem napisal.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.667
6.226
113
Dejstvo je, da desnicarji in kler niso izvor ideje o “cimvec pravicah otrok” in “vzdrzevanje cez polnoletnost”. Tko da ne vem cesa se tok bojis
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Tega da bomo na koncu sužnji tujim lastnikom v lastni državi.
Tebi se ni zabat, policija vedno preide na stran kapitala oz. tistega ki ima denar.