Polnoletni srednješolci si odslej sami pišejo opravičila

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
Tega da bomo na koncu sužnji tujim lastnikom v lastni državi.
Tebi se ni zabat, policija vedno preide na stran kapitala oz. tistega ki ima denar.
Kako tocno je to povezano s tem da si polnoletni srednjesolci lahko sami pisejo opravicila?

Kar se policije tice - jaz se nimam za sekirat zaradi precej drugih dejavnikov kot pa zaradi dejstva da sem trenutno zaposlen v policiji.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.673
113
Tega da bomo na koncu sužnji tujim lastnikom v lastni državi.
Ti, ki si tako sposoben, bi verjetno zlahka naredil eno podjetje, kjer bi v nekaj desetletjih na tisoče slovenskih delavcev uživalo sladkosti in dobrote slovenskega lastnika. Kak egoizem te zadržuje, da tega ne storiš?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ukvarjati se z ljudmi kot so Alteraši. Ko jim ponudiš prst, odgriznejo pa roko in so še nehvaležni. Za tiste katere ap bom ocenil da so vredni tega pa bom to storil in brez skrbi, ne bom se o tem napihoval po Alterju.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Ukvarjati se z ljudmi kot so Alteraši. Ko jim ponudiš prst, odgriznejo pa roko in so še nehvaležni. Za tiste katere ap bom ocenil da so vredni tega pa bom to storil in brez skrbi, ne bom se o tem napihoval po Alterju.

Jao model, pa ti se napihuješ že vnaprej, ko nisi še nič naredil.
 

nevednez

Pripravnik
6. avg 2009
49
26
18
Neumnosti.


Napisal si da otroka caka stanovanje v blizini fakultet in da je uradno dvosobno. Nato si napisal da sta hisa (ki naj bi bila 15km od LJ) in to stanovanje manj vredno kot garsonjera v LJ. Opcije (k si prej pisal o njih) so tri. 1) tok si “full of shit” da si se v nabijanju cist izgubil 2) otroka bos naselil v smetnjak ki si ga razglasil za dvosobno stanovanje (tuki gre cez trditev o vrednosti) 3) si izjemno slab gospodar in si uspel dvosobno stanovanje v LJ razvrednotiti do te mere da je vredno manj kot garsonjera. Hise nisem niti uposteval pri tem.

Ce sem pa kaj spregledal se pa ze sedaj opravicujem. Ampak mislim da se nisem.

Ok. Mogoče bi moral napisat da sta obe nepremičnini vredni priblizno toliko/ali malo več kot garsonjera v centru LJ.
Fakultete obstajao tudi v drugih mestih, ni vse v Ljubljani.

1. nisem ''full of shit'', imam toliko kolikor ustvarim in zadostuje za normalno življenje brez preseravanja. Točno to sem tudi naučil svoje otroke.
2. otrok dobi stanovanje takšno kot je. Kpl. obnovljeno pred 9 leti, in toliko je stara tudi oprema v njem. Je to smetnjak? Verjetno je za (vas) Ljubljančane vse smetnjak izven MOL.
3. Verjetno sem res slab gospodar. Mogoče bi moral biti manj pošten, pa bi imel več. Veliko več. Očitno zato vozim avto srednjega razreda vrednega manj kot dopust v eksotičnih krajih.

Si spregledal. Ne rabiš se opravičevati. Kot tudi ne rabim jaz tule celemu alterju polagati račune, zakaj je takšna vzgoja pri nas doma. Če je splošno mišljenje tu da je pomoč otroku, da spakira od doma po zaključenem šolanju in se osamosvoji (torej stanovanje brez najemnine, fotr pa ne bo plačeval stroškov) pomeni razvajanje... in da je moje mišljenje da imam za čas njegovega šolanja pravico kdajkoli vpogledati v potek in rezultate šolanja napačno... potem je jasno, da sem zgrešil forum.

Sumim da on zivi nekje okoli maribora v nekem “smetnjaku“. Ker drugace si res ne znam predstavljat kako je lahko hisa in dvosobno stanovanje cenejse od garsonjere v Lj. (Ki ni vredna vec kot 100k pa ce....)

Ja, živim v ''smetnjaku'' v okolici Maribora, kot si to definiral. Jaz si ne delam utvar. Hiša zidana v času socializma, komplet renovirana in nekaj zemlje okoli hiše, stanovanje v bloku grajenem pred letom '60, pa četudi je to praktično v centru MB in je bilo renovrano je pač vredno koliko pač je. Sigurno pa vsaj 4x manj kot bi bilo vredno če bi se pogovarjali o LJ in okolici. Lepi razgled na okolico in mirna okolica pa nažalost ne dviguje (vsaj bisveno ne) cene nepremičnin.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad, Hanzi in netko

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
No jaz sem razumel da govoris o LJ. Kako pa svoje otroke vzgajas je pa tvoja stvar, nisem na mestu da bi o tem sodil.