Politiki iz nasprotnega političnega pola

Oakey

Fizikalc
3. feb 2016
506
243
43
Vehementna trditev, da so vsi politiki iz nasprotnega političnega pola zanič, slabi itd. je za moje pojme dokaz o nesposobnosti kritičnega razmišljanja in opranosti glave. Treba je živeti en z drugim in sodelovat tudi z nasprotniki, prav tako je pa treba znat okluftat tudi “svojega mulca” kadar kaj ušpiči.

Zanima me katere politike iz nasprotnega političnega pola cenite oz. spoštujete in ste mnenja, da so kljub temu OK, pa čeprav so “kontra našim”?

Bom kar sam začel:
- Han
- Trček
- Borut Pahor
- Jelko Kacin
- Ivo Vajgl

Naslednji pa so se že umaknili iz politike:
- Janez Šušteršič (čeprav je on bolj sredinski in ne vem kam bolj spada)
- Matej Lahovnik
- Pavel Gantar
- Karl Erjavec

Hehe glede zadnjega se samo zelo zelo neslano hecam

Airpower

Pripravnik
11. jul 2020
54
23
8
Seveda, izdajalce cenite. Dokler bo glasovala za pedre in homiče ne bo nikoli desna
Kje, kdaj in v zvezi s čim je Novakova glasovala za homoseksualce?
Papež Frančišek je tudi izdajalec in levičar? Še več, izjavil je celo da homoseksualnost ni greh. Je po tvoje celo heretik?

haloski_pepek

Majstr
2. okt 2007
1.097
342
83
prave desnice res ni, ker vsi v SDS, manj v NSi so bili pred 1990 člani partije, kjer so hoteli izkoristit privilegiji sistema, ki jih tisti, ki nos bili člani KP niso imeli.

Prej npr. v Levici, kjer so sami mladi in v mnogi meri falirani študenti, niso bili člani KP, ker so bili premladi oz. še jih niti ni bilo na svetu. Pri ns pa se Levico povezuje s komunizmom, jaz bi jim prej pripisal načelo LBGT in "sex, drugs and rock&roll, pa da jim država plača vse oni pa se ne rabijo pretegnit.

ngc2392

Fizikalc
4. okt 2007
1.105
83
48
kranj
sorry, vendar pahor pa res ni "vzoren" politik. ne moreš večno mantrat o dialogu, ko vidiš, da te že zadnje tele na svetu naokoli prenese. ampak ja, načelen pa je. lahovnik? mhm, teš6, sedaj pa krka. ubogo novo mesto...kacin? meni je bil odličen le kot poznavalec vojaške tehnike. kot politik? erjavec...hehe, ker je stegnil jezik o patrijah in osnovnih cenah, potem pa je bil bilo tiho kot rit...skratka...fantje, ma ga ni dobrega no :( razen, če je s tem, če ga nikjer ni, to enako kot da je dober?

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
20.876
438
83
38
Vehementna trditev, da so vsi politiki iz nasprotnega političnega pola zanič, slabi itd. je za moje pojme dokaz o nesposobnosti kritičnega razmišljanja in opranosti glave. Treba je živeti en z drugim in sodelovat tudi z nasprotniki, prav tako je pa treba znat okluftat tudi “svojega mulca” kadar kaj ušpiči.

Zanima me katere politike iz nasprotnega političnega pola cenite oz. spoštujete in ste mnenja, da so kljub temu OK, pa čeprav so “kontra našim”?

Bom kar sam začel:
- Han
- Trček
- Borut Pahor
- Jelko Kacin
- Ivo Vajgl

Naslednji pa so se že umaknili iz politike:
- Janez Šušteršič (čeprav je on bolj sredinski in ne vem kam bolj spada)
- Matej Lahovnik
- Pavel Gantar
- Karl Erjavec

Hehe glede zadnjega se samo zelo zelo neslano hecam
A naštel politike ki menjajo pole na eno uro ali odvisno od časa

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.817
1.816
113
Han? Vajgl? Resno?

Trček bi bil bomba če bi ga kdo v roke vzel in mu povedal kako nastopat...