Politični blog Novice iz beznice

cappy

Guru
8. apr 2010
2.977
624
113
baje ne bo združitve.
izjava je pa milo rečeno bedna, je pa u luft spravu spet cel kup pisunov.

netko

Majstr
25. jul 2007
4.635
427
83
Meni pa ni bedna pred njim so stali iz dnevnika se je z njimi malo posalil...
Ce pa hoces eno bedno izjavo si pa poglej tole

netko

Majstr
25. jul 2007
4.635
427
83
Ampak res ne mores verjet kako levo maloumje ne pozna meja... kdor v izjavi okoli dnevnika ni bil zmozen spoznati heca ni zmozen niti sam srat

McGiver

Guru
14. avg 2009
8.170
965
113
Jaz sem (hec) sarkazem prepoznal in načelno nimam težav s tem, VENDAR ali je primerno za bodočega PM tako hecanje na tiskovni konferenci in to v času ko se koalicija z veliko muko sestavlja in sproti razpada, zaradi razkola v sodelujočih podrejenih strankah?

Sem že par tednov nazaj napisal, da se mi zdi čudno kako je naenkrat umiril svojo retoriko, kot da bi res rad deloval povezovalno, pol pa z repom vse podre, kar je z rokami zgradil. :(

• Všeč mi je
Reactions: bizi and Demz

cappy

Guru
8. apr 2010
2.977
624
113
s tako izjavo lahko samo zgubiš, pridobit ne morš nič.
s tem da tako izjavi ko so na tapeti zaradi financiranja od mađarov je res res butasto.

ps: ste opazili kako smo spet na hitro naredili zunanjega sovražnika (notranji je jasen že desetletja).

Demz

Guru
15. avg 2010
10.411
1.494
113
Jaz sem (hec) sarkazem prepoznal in načelno nimam težav s tem, VENDAR ali je primerno za bodočega PM tako hecanje na tiskovni konferenci in to v času ko se koalicija z veliko muko sestavlja in sproti razpada, zaradi razkola v sodelujočih podrejenih strankah?

Sem že par tednov nazaj napisal, da se mi zdi čudno kako je naenkrat umiril svojo retoriko, kot da bi res rad deloval povezovalno, pol pa z repom vse podre, kar je z rokami zgradil. :(
Volk dlako menja, karakter pa nikoli.
Prevedi v južnjaščino, da bo rek originalen.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.349
976
113
Janšo so spraševali kaj se bodo pogovarjali na internem sestanku SDS in je rekel da ČE se bodo novinarji mešali v delo internih organov stranke, potem se bo tudi on v uredniško politiko dnevnika. Pri tem se je tudi nasmejal, tako da je jasno kako je mišljeno.

Sicer pa ne Janše ne nikogar od vplivnih časopisi kot je dnevnik, ne zanimajo kaj dosti več. Bralcev je obskurno malo, sposobnih novinarjev tudi ne in ta časopis je daleč od tega, da bi kaj spremenil pri javnem mnenju. Danes so glavni TV in vedno več internet.

Demz

Guru
15. avg 2010
10.411
1.494
113
Janšo so spraševali kaj se bodo pogovarjali na internem sestanku SDS in je rekel da ČE se bodo novinarji mešali v delo internih organov stranke, potem se bo tudi on v uredniško politiko dnevnika. Pri tem se je tudi nasmejal, tako da je jasno kako je mišljeno.

Sicer pa ne Janše ne nikogar od vplivnih časopisi kot je dnevnik, ne zanimajo kaj dosti več. Bralcev je obskurno malo, sposobnih novinarjev tudi ne in ta časopis je daleč od tega, da bi kaj spremenil pri javnem mnenju. Danes so glavni TV in vedno več internet.
Zame je Janša politično truplo. Kdor ga vidi na vodilnem stolčku - je slaboumen nazadnjak.

Je pa tudi zelo res, da so se naši novinarji do sedaj izkazali kot izjemno plačane kurbe. Prostitutke.

Če novinar plasira laž - GREŠI ! Grdo greši, ker ima medijsko moč in je razširil laž.

Sedaj bi vprašal vedno aktualnega 8888 , ki venomer rožlja s tisto svojo "lustracijo", torej :

Koga bi pa sedaj, v današnji situaciji, nastavil na oblast? Verjetno odstranil vse, od izvoljenih do najnižjih uslužbencev s čistilkami vred v JU, ter nastavil nove, torej preverjene kadre.

Ajde, 8888 , povej, kako bi to naredil?

bizi

Guru
21. nov 2007
14.414
906
113
Kočevska

Seveda ni rekel čisto tako, lahko se seveda vzame za šalo, samo pri njegovem značaju tega ne bi rekel. Če je bil za nadzor nad Delom pripravljen zabarantati Mercator, mu je verjetno tudi Dnevnik nekaj vreden. Bo že Petan povedal, kakšna je njegova cena.