Policisti, ta mladi

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Bravo Voje-zdaj te pa naj kakšen normalen moderator končno izbriše iz foruma.kot so vse prejšnje račune.
Dosti si delal štalo med normalnimi..
Bravo Voje-zdaj te pa naj kakšen normalen moderator končno izbriše iz foruma.kot so vse prejšnje račune.
Dosti si delal štalo med normalnimi..
A ti si normalen? Kdo vohuni za alteraši? Kdo je prišel v Ljubljani na dom alteraša in ga prestrašil, da ni več na forumu?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Nisem prijetelj, tudi poznam ga ne. Me pa moti, da kvazi ljubitelji migrantov takoj zagrabite in ga obtožujete, dočim, uni so za vas svetniki.

kje ti spet vidis migrante? v temi o policistih? v temi razsvetljenstva?

zaenkrat ni se nic zanikal... datumsko in dogotkovno se pa vse precej ujema.

seveda, jest pravim, da se lahko motimo...

lahko pa je vse skupaj izmisljeno... in nas zavaja...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Al bo nekdo od nasih nafukal al pa ti (ce nabijas).
Imaš podatke na ZS.
A moj zadnji odstavek ni bil dovolj jasen?
ko je diler.jpg
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
On nima pravice? Zakaj se ne znašate nad Kordišem in ostalo levico?
On je na tem forumu napisal, da bo naslednjic ko ga poskusa ustaviti policija, policista povozil. Osebno ga imam za nepredvidljivega in potencialno nevarnega. Nevarni postopki se varujejo z orozjem. Glede na to da je ljudem po zsjih grozil itd se nima kaj cudit da se ga obravnava kot potencialno nevarnost.

V dogodek ki ga je opisal pa dvomim. Ce je bila res zadeva povezana z vardo potem ni bil zaslisan ampak so od njega zbirali obvestila, zato tudi papirja ni dobil nobenega.

Tu se pa moje razlaganje konca. Cisto dobro ve, da lahko da pritozbo na postopek in bodo ustrezne sluzbe raziskale ce je kdo ravnal narobe.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Bilo je zaslišanje ker je izjavil da moram iti na policijsko postajo na zaslišanje.
Bom pa seveda sprožil to preiskavo.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
ksz
Še kar ne morem verjet, kako je oblast vsa posrana zaradi parih Šiškotovih pjebov. Se bojim, da je tisto kar vemo o pokradenem samo delček, da jih je tako strah naroda.
Demokracija, kjer se demokratično izvoljeni bojijo naroda ko abdulah dela.:bonk:to je naša dežela.
....pa sem prepričan, da v vsakem manjšem romskem naselju premorejo več pravega orožja, kot je imela varda plastičnih pukšic skupaj s švicarskimi nožki po žepih za klobaso narezat in pir ofnat.
Sramota od sramote
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in 8888

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
take sumarje je treba v kali zatrt, da se ne razrase kaksen vecji plevel!
Plevel se razrasel v parlamentu in tistih državnih štalah tam okoli že davno nazaj
Stopnice ze začnejo na vrhu pometat in mislim, da se zato bojijo četice pjebov, ker pravilno predvidevajo, da pjebi to vedo.