Policisti, ta mladi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Se bo razpletlo ja ko bom izvedel kdo je bil ta "kriminalist" kateri je več kot očitno v tesni navezi novinarja Večera s svojim fejk profilom na twitterju.
To se pravi, da si tudi v RL nevarnost za ljudi in/ali državo, da te pričakajo s pištolami. :evil: Civilist je bil pa verjetno iz Sove, ti se pa nikoli ne predstavljajo. In pri nas je očitno še preveč demokracije, če lahko cviliš, da ne greš na postajo. V kaki drugi državi s starejšo demokracijo, bi te butnili z glavo ob zid, lisice na roke in črta v kiblo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Mogoče je pa ta kriminalist res ena reva prestrašena da si je pomagal s pistolo in še z dvema policajema..
Drugi policaji-kriminalisti kar sem jih spoznal namreč niso potrebovali orožja.
In nisem cvilil ampak sem jim jasno povedal da ne grem na policijsko postajo zaradi njihovih blodenj o šiskotu.
 

Hipnos

Fizikalc
27. feb 2011
147
27
28
čudno res..se spomnim kravala takrat pa so ga benali..čudaško vse skupaj
sem že zadnjič se spraševal, kaki čudak je in lima same bedastoče na forom,zdaj se pa vidi kdo je.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Da je tale forum izrazito janševo trobilo, čutimo že vsaj 5 - 7 let. Da dopuščajo tako administrator kot moderacija - in to odkrito dopuščajo :fredi: , torej direktna žaljenja in manifestacije fašistov, je pa itak sramota posebnega kova. Zato je na tem forumu tudi preostalo samo še nekaj najbolj mozoljavih cepcev. Od vse najvišje slovenske inteligence, ki se je zbirala tu nekoč.

Evo ti epilog in dejstvo, Alter !
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Od vse najvišje slovenske inteligence, ki se je zbirala tu nekoč.
sej sm js tu,
da je zopet kot nekoč
petelin-zival.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bejž, Capl, Mamco nazaj osvajat, če te bo še kdaj povohala. Če nisi dojel, na alterju nismo najbolj tolerantni do migrantov. Ti si pa izraziti :mad: . Pa še podtikaš zraven - pa še hvališ se s tem.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nič ksenofobi itd. :mad:
Potikaš se vsepovsod, semle nam pa iz golega maščevanja pošiljaš razne Cvetke - potem pa se še pohvališ, da je bila "mission accomplished" :zavijazocmi: .

Čeprav smo naposled nekako uspeli tudi Jagobabo napol ukrotiti - pa brez čisto nič tvoje pomoči, da si ne bi morda kdaj kaj predstavljal. :gorjaca:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Buhvar ! :obesise:

Tam je bila samo ona ... Mončika ( al katera je že tista v gvantu ? ) , torej normalna. :zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
ker so oni edini ki se ne predstavljajo?

kaksen nick pa je imel 123 pred tistim trajnim banom?