Policija

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Zopet dokazuješ tisto kar si mislim o bivših gorečnežih. To da ne pljuvam čez pedofile je globoka laž. Škoda da ne poveš kako je veliko več pedofilije v športu,šolah kot v Cerkvah. V odstotkih govorim. Ampak zaradi tega ne zagovarjam nobenega pedota sovražim pa dilerje in pedofile enako. Vidiš razliko?
Samo v Franciji je bilo čez 200.000 zlorab otrok, ki jih je zakrivila cerkev. S katero šolo in športom lahko to primerjaš? :nigladek:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Samo v Franciji je bilo čez 200.000 zlorab otrok, ki jih je zakrivila cerkev. S katero šolo in športom lahko to primerjaš? :nigladek:
To je brezveze gonit ker ne vemo kok jih je bilo v sportu in solstvu.

cerkev je pac prikladna tarca jn tu je veliko manipulacij in diskreditacij.

ampak to sem mu hotel pokazat - on vedno neke trditve postavlja ki so izkrivljene in sem mu dal primer kako to izpade
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
Pedofilija je na žalost povsod. Ne dolgo nazaj je v usa bila huda afera kwr so športnika pustili pri miru... Na žalost določene vere oz kulture celo spodbujajo da se že 9 ali 10let stare puncke poročajo. Ampak se pa na veliko goni o pedofilijo v RKC...

Aja talevi so imeli maketo 2tdk tadesni pa sedaj enarocanje na UE...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Majstr, tezko s to statistiko operiras ker nihce od naju ne ve koliko pedofilije je kje, ker je vecina neodkrite.
In jaz ne trdim da je v cerkvi veliko ali pa malo pedofilije. Jaz sem ti dal primer. Ce ga ne razumes ti tezko pomagam.

Pa mislim da nikoli nisem bil nek hud gorecnez, bil sem pa zelo vpet. In to tako zelo da pac ne peljem vec teh pravljic kako zelo lepo je vse.

v neke dogmaticne resnice pa nikoli nisem verjel tko da ze tu se najin pogled razide
Ti si bil vpet v organizacijo katera ni glih zgled ne morale ne nauka. Problem nastane, ker Cerkev ne počisti z pedri. In zato toliko sprenevedanj in pedofilstva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Kaj zaj, kdo si je dal prek banan drogo pripeljat? :evil:
Tudi, če bi mi to zvedeli, kaj bi od tega imeli?
Gotovo se odkrijejo samo drobtinice v tej verigi prevoza. Včasih tem "biznismenom" zašepa logistika in distribuirajo drogo kar na trgovske police. Kot lani v lidlu v Pločah.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113

Citat:
NARUŠIO JAVNI RED
Uhitili 72-godišnjaka zbog vrijeđanja Plenkovića: ‘I nisam bio jedini! Imamo li novog druga Tita?‘
‘Triba ga dočekati pokvarenim jajima njega i njegove poltrone, nitko nije toliko ponizi i izdao Hrvate, narcisoidni jadnik‘, napisao je 72-godišnjak
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Nobenemu ne privoščim, da umre na delovnem mestu. V tem trenutku tudi ni nekih informacij, kaj točno se je zgodilo. Se spomnimo našega vojaka? Ali onega, ki je za umor policista uporabil vozilo?
Po mnenju nekih bedakov tukaj gor, je covid kriv za vse zlo na svetu. Ni vredno, da se njihove poste komentira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113

Policija na podlagi ovadbe Olaja oglobila Gantarja zaradi zapisa na spletu​

Nekdanji poslanec Pavel Gantar je sporočil, da ga je na podlagi ovadbe Antona Olaja Policijska postaja Dolenjske Toplice oglobila zaradi zapisa na družbenem omrežju. Gantar naj bi Olaju z zapisom povzročil prizadetost, s čimer je storil prekršek po 1. odstavku 6. člena Zakona o varstvu javnega reda in miru. Globa znaša 250 evrov. Gantar je odločitev policistov iz Dolenjskih Toplic posredno označil za ponovno uvedbo t. i. verbalnega delikta.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Ni razloga, da bi bile za verbalni delikt drugačne kazni kot za fizični delikt. Če lahko Gantar pripelje Olaju kako okrog ušes, potem lahko napiše tudi kako klofuto na twiterju. Če pa prvo ne sme, pa ne vidim razloga, zakaj bi smel drugo.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.745
209
63

koliko skode je bilo narejeno vceraj na vozilih, predmetih, poskodbe, bolniske ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N