Policija ob radar

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
873
80
28
Zvedel včeraj, da je policija ostala še brez enega ohišja za radar, in tudi brez samega radarja, ki je bil nameščen v njem.
To je tisti, ki je stal za vijaduktom Reber v smeri Ljubljane na dolenjski avtocesti.
Neznanec naj bi iz bližine streljal nanj z avtomatskim orožjem, nato pa se ga lotil še s sekiro in nazadnje še zažgal.

Nekomu se je moral pa zelo zameriti!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
hysterical-1.gif



nič presenetljivega glede na višino trenutnih kazni za prekoračitev hitrosti...
stupid-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Dvomim da je bil tako neumen in sel to delat brez pokrivala, z namescenimi reg. tablicami.


Vsekakor, za pir se dobi.



Upam samo da ni imel GSM-a sabo,ker potem je opcija se ga izsledi kdo je bil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Iz tvojega zepa bo pa slo za nakup novega!
smirk-1.gif

to bi šlo tako ali tako, tudi če bi ukraden radar bil še vedno na svojem mestu.. bi se ga pa še za kkšno drugo glupost zapravilo in istočasno razmišljalo o novih zakonih, ki bi "reševali" krizno situacijo na slovenskih cestah ter luknjo v proračunu...
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Dvomim da je bil tako neumen in sel to delat brez pokrivala, z namescenimi reg. tablicami.


Vsekakor, za pir se dobi.



Upam samo da ni imel GSM-a sabo,ker potem je opcija se ga izsledi kdo je bil.

tudi če ga je imel....a misliš da ga bodo šli iskat ?
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Haha, jaz sem se pa ravno včeraj zvečer peljal tam mimo in mi je bilo čudno, kam je izginilo ohišje... Ja model je res faca, da si upa tkole it obračunat z radarjem.
smile-1.gif
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Ja model je res faca, da si upa tkole it obračunat z radarjem.
smile-1.gif
Faca?
Edino kar je lahko, je retard prve klase
bonk.gif

Verjetno se nisva ravno razumela. Sej je faca po svoje, da je tak bik in si upa tele bedarije zganjat! Drugače imaš pa prav, da je cepec...
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
zakaj retard? je zanimivo kako mislijo s postavitvijo radarjev zmanjsati nesrece... a ne gre jim najbolje...
To tudi meni ni jasno, kako bi radar preprečil nesrečo. prej bi rekel, da bi kakšno povzročil, zaradi nenadnega zaviranja ko ga kdo nepričakovano opazi. Drugače si ne morem predstavljat, zakaj je na gorenjski avtocesti prišlo do nesreče ravno pred radarjem - no tud ta radar (ali vsaj škatla) jo je skupil hehe.