Polet z balonom?

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ma kdo izkusnje tukaj po Ljubljani,al pa kontakt za une k reklame delajo in da se da zraven malce ceneje pridt.
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
To tukaj je verjetno isto, kot je napisal že moj predhodnik (vsaj vir je ista stran).
Kupila sem kot darilo karti za sestro, ko se je poročila in oba sta prišla čisto navdušena domov.
ČE maš merkurjevo kartico, pa se da kupiti karte tudi v Merkurju, baje tudi vredu. Pa še kozarec dobiš zraven, da potem nazdraviš.
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Mi smo našmu ene dve leti nazaj dal za darilo, ker si je full želel poletet z balonom. Če te zanima, ti lahko na PM posredujem kontakt, je bla pa cena takrat še v SIT 17.000.

Zbor je bil pri merkurju na Rudniku, zutri okol 8h, nato so s kombijem šli nekam na barje, imeli krst, dobili diplomo in poleteli.

Bilo je baje full hudo, edino prvih par minut jim je megla malo nagajala, sam ni blo neke panike
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
To sem jaz podaril svoji mami za 45let in je letela z Avijem Šornom (legenda med balonarji). Cena je bila tudi nekje okoli 18k SIT, materino zadovoljstvo nad darilom pa neizmerno!
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
To sem jaz podaril svoji mami za 45let in je letela z Avijem Šornom (legenda med balonarji). Cena je bila tudi nekje okoli 18k SIT, materino zadovoljstvo nad darilom pa neizmerno!
smile-1.gif

To tudi jest delam,rad bi samo da se pripelje in da leti,sej mogoce bi ji bil tisti krst se vsec,sam vmes se lahko se premisli,pa tudi presenecenje je vecje kot pa ce se zbira pred centrom in nato se skupen prevoz do mesta(bom videl ce lahko sam pripeljes)balonarji pa zgleda da imajo vsi isto dolgo proceduro.
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Pri Aviju je bilotako, da sem sam kontaktiral z njim in smo se potem sproti dogovarjali kateri vikend bi bil vredu (glede na vremo). En dan prej smo fiksno potrdili zadevo in potem smo se dobili na Brezovici, ter se skupaj (v svojih vozilih) zapeljali na barje (tam je on ocenil, kje bi bila najbolj ugodna štartna točka). Pač smo jim sledili, ker so bili oni z dvema kombijema. Ko so vzleteli, smo se mi peljali za kombijem, katerim je Avi iz balona sporočal smer leta in predvideno mesto pristanka, tako da smo jih mi že pričakali na mestu za pristanek, medtem ko so se oni tja še vozili. Se mi zdi kar luštno darilo, samo je treba narediti na stil presenečenja.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Mi smo enkrat podarjali polet z balonom. "Pilotiral" je Avi Šorn. Jaz seicer nisem z njim letela, je pa bil obdarjenec ultra zadovoljen. Štarta se nekje na barju, več pa spodaj:

Citat:

Koliko stane polet?

Cena panoramskega poleta za eno osebo je:

88,00 € z vkljuèenim DDV

Kako se prijavim za polet?

Poklièite na telefon 01 36 51 665 ali GSM 041 613 255
in dogovorili se bomo za dan poleta.
Izpolnite prijavnico in jo pošljite po E-mail-u, pošti ali faksu

avi šorn

Zdej, če je kdo že dal vse te info, se opravičujem za podvajanje, nisem šla brat vsega.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Polet z Avijem je malenkost drazji in zgleda da 10min krajsi kot pri SICu,postopek je pa cist pri vseh zgleda isti,polet na barju,procedura,voznja do tja,vzlet vzhod sonca ali zahod sonca,to je pa to.

Glede presenecenja brez procedure pa zgleda da nebo nic ker imajo vsi isto.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Vzletišč v okolici Ljubljane je okoli 30. Je pa res da največkrat štartajo na barju. To je takrat ko piha spremenljiv veter ali pa je brezvetrje.