Pokrito teniško igrišče

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Iščem pokrito teniško igrišče za rekreacijski tenis, ob ponedeljkih ter sredah. Najraje v Ljubljani. Igral sem v Millenium kjer mi je bilo v redu, samo nimajo več termina za željeni čas.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Breskvar na Ježici-Bežigrad (http://www.tenis-klub-breskvar.si) ma kr fajn, js sicer sm pa tja grem na badminton, vem pa da imajo tudi tenis igrišča. Majo lepo pošlihtan uglavnem, se splača pogledat.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Pejd pogledat na tenis-portal, kjer imaš napisana igrišča v Ljubljani. Drugače pa v Šentvidu/Šiški: ŠD Šentvid, Benč šport, ŽAK proti Bežigradu - za njih nisem ziher ali imajo pokrito.
 

SkylineGTR

Zelenc'
8. okt 2008
7
0
1
Poskusi v Trzinu, če ti ni predaleč - teniški center Taubi (vsaj upam da še pridno vsako zimo pokrivajo igrišča z balonom)... jaz sem sicer nazadnje tam igral pred tremi, štirimi sezonami, je bilo pa napram cenam v LJ dosti ugodneje...

AJA - pa telefonsko še tudi imam, 041 617 553
 

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Citat:
Uporabnik SkylineGTR pravi:
Poskusi v Trzinu, če ti ni predaleč - teniški center Taubi (vsaj upam da še pridno vsako zimo pokrivajo igrišča z balonom)... jaz sem sicer nazadnje tam igral pred tremi, štirimi sezonami, je bilo pa napram cenam v LJ dosti ugodneje...

AJA - pa telefonsko še tudi imam, 041 617 553

Dve igrišči za tenis, ter 4 za badminton so lepo pod balonom.
zmaga.gif