Pokol na Sri Lanki

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Lani so pisali takole, kar pomeni da je letos že 19 leto zapored.
"For the 18th year in a row, Google has no doodle to celebrate Easter, and Christians are angry on this holy day.
Paul Joseph Watson, Infowars editor-at-large, tweeted Sunday about Christianity’s most joyful day: ‏”So Google has a doodle for every obscure 'woke' person/event imaginable, but nothing for Easter? "
Ampak, seveda ni vse čisto res.
Ramadan doodle 2019 - ne najdem?
Slika ki je prilepljena tu gor je iz :
http://elderofziyon.blogspot.com/2010/06/muslims-lobbying-google-for-ramadan.html
Tudi pasha je podobno.
Skratka tale tvoj "izdelek" je fake.

 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
potomec sužnjev !?

ti pa obvladaš
Vse to govorim v zvezi z najnovejšimi dogodki, ki me že mučijo. Ne Hillary, a Obama vendarle je razlog za živahno razmišljanje. Če bo izvoljen za predsednika Združenih držav Amerike, bomo doživeli ne le pretresljiv obrat -POTOMCA SUŽNJEV V BELI HIŠI -, marveč tudi prihod človeka, ki sodi v zelo prilagodljivo generacijo mlajših ameriških političnih intelektualcev. Rekel je »spremembe«, in nad tem je širši krog Američanov in tujcev navdušen. Toda kaj so spremembe?
Mladina
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kako moten moraš biti, da greš iskat članek Mladine več kot 10 let nazaj... Majke mi, get a life
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
To je na prvi strani googla. Je še ogromno podobnih opisov ampak je iz Mladine zanalašč ker je za radikalne levičarje Mladina oh in ah edini verodostojni medij.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Opozorilo izdano že 4. aprila

Minister za obrambo jo je poslal policiji, teden dni kasneje je opozorilo z imeni in kontakti članov celice prispelo na več oddelkov. Ameriški mediji navajajo, da so tako indijske kot ameriške obveščevalne agencije opozorile šrilanške pristojne službe o potencialni grožnji.

Vir Delo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Zadnji podatki o žrtvah v velikonočnih terorističnih napadih izpred 17 ur:
Število smrtnih žrtev v terorističnih napadih na velikonočno nedeljo v Šrilanki je strmo naraslo na 290, več kot 500 oseb je ranjenih ( vir )

Zjutraj pa sem po radiu slišal, da naj bi se število smrtnih žrtev povišalo na 400+, število ranjenih pa na 600+.
Evo, WashingtonPost pravi "Explosions at churches and hotels in Sri Lanka killed over 300 people (natančneje 321) and injured more than 500 on Easter Sunday" ( vir )

Bolane številke.... :\
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Zadnji podatki o žrtvah v velikonočnih terorističnih napadih izpred 17 ur:
Število smrtnih žrtev v terorističnih napadih na velikonočno nedeljo v Šrilanki je strmo naraslo na 290, več kot 500 oseb je ranjenih ( vir )

Zjutraj pa sem po radiu slišal, da naj bi se število smrtnih žrtev povišalo na 400+, število ranjenih pa na 600+.
Evo, WashingtonPost pravi "Explosions at churches and hotels in Sri Lanka killed over 300 people (natančneje 321) and injured more than 500 on Easter Sunday" ( vir )

Bolane številke.... :\
torej 1/10 kot jih pobije malarija vsak dan
"Malaria kills one child every 30 seconds, about 3000 children every day. Over one million people die from malaria each year, mostly children under five years of age, with 90 per cent of malaria cases occurring in Sub-Saharan Africa. An estimated 300-600 million people suffer from malaria each year. "
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
skala : torej nastavi svojo butasto glavo, da jo nekdo razstreli.
Kaj drugega ti ob takih primerjavah iz petnih žil žal težko svetujem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
In...niso prijeli še nobenega islamskega terorista. Kar jim je uspelo so cenzurirali twitter in facebook da ne bi kdo slučajno pokazal s sliko pobesnelega muslimana krivca za pokol...