Podoba Slovenije kot turistične destinacije

mojca321

Zelenc'
11. apr 2014
2
0
1
Pozdravljeni,

Vabim vas k sodelovanju v raziskavi Podoba Slovenije kot turistične destinacije v očeh domačega prebivalstva , ki jo izvajam v okviru zaključne naloge na podiplomskem študiju na EF v Ljubljani.

Anketni vprašalnik je objavljen na spletnem naslovu https://www.1ka.si/a/38331
Izpolnjevanje vam bo vzelo dobrih 5 minut časa.

Vsem, ki boste sodelovali, se vnaprej lepo zahvaljujem.
Mojca
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ni lepšega kot pripeljat koga v Ljubljano recimo na uvoz center in še preden zapelješ z obvoznice že vidi kar vidi (vse zaraščeno, en kup kolib )in se čudi kdo tukaj živi in malo naprej en kup gradbene mehanizacije ...lep prvi vtis...
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Ni lepšega kot pripeljat koga v Ljubljano recimo na uvoz center in še preden zapelješ z obvoznice že vidi kar vidi (vse zaraščeno, en kup kolib )in se čudi kdo tukaj živi in malo naprej en kup gradbene mehanizacije ...lep prvi vtis...
Ti si pa že veliko sveta videla, da veš, da degradiranih območij v drugih mestih/državah ni.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Ni lepšega kot pripeljat koga v Ljubljano recimo na uvoz center in še preden zapelješ z obvoznice že vidi kar vidi (vse zaraščeno, en kup kolib )in se čudi kdo tukaj živi in malo naprej en kup gradbene mehanizacije ...lep prvi vtis...

Predvidevam, da še nisi bila v nobeni evropski (svetovni) prestolnici, oziroma, si se gibala zgolj po centru le-te?
 

mojca321

Zelenc'
11. apr 2014
2
0
1
Hvala ceedeviti in ostalim, ki ste že sodelovali. Anketa je še aktivna, vljudno vabljeni k izpolnjevanju..

Hvala!
smile-1.gif


Lep dan,
Mojca