Poceni tablica?

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Zanimam se za nakup tablice, da si nebom več kvaril oči z gledanjem v mobitel :D
Gledam nekaj cenovno ugodnega (okol 150€), uporabiljal bi jo za gledanje youtuba, prebiranje mailov /novic /forumov, skratka nič posebnega.

Sem gledal Huawei T10, samo nimaš googlovih aplikacij, potem imamo v tem rangu še Lenovo M10... Ima kdo še kakšno priporočilo ali mnenje o kaj uzeti?
Bi pa rad, da je razpoložljiva takoj, tako da razni online nakupi in čakanje en teden odpadejo :)

lp
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Jaz bi v tem cenovnem rangu vzel Samsung Galaxy Tab A7. Dober ekran, zvočniki, baterija in kvaliteta izdelave. Slabost je kamera in pač omejena moč (CPU in RAM).
Na Mimovrste imajo trenutno tudi akcijo in ti dajo še -10%, torej jo dobiš za 185€. Imajo jo tudi v drugi barvi (belo-srebrna kombinacija). Obe sta na zalogi v njihovem skladišču in tudi v trgovini.
Obstaja tudi Lite verzija tablice! Je sicer novejša, ampak ima manjši ekran, baterijo itd. Stane pa le malenkost manj.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Se strinjam. Je pa izjemno odvisno od zahtevnosti uporabnika, ter koliko je pripravljen plačati.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Imamo super temo o Bangood-u.
Tam nabavil 3 tablice. 100 - 120€, 4 RAM, vsaj 6500mA.
Ja, samo jaz gledam tako, da ko se odločim katerga bi imel, da ga imam lahko naslednji dan že doma :) Drugače pa ja, bi tudi jaz gledal malce BG in njihovo ponudbo.

Zaenkrat je TAB A7 favorit, bom šel v ponedeljek malce po trgovinah :)
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Banggood redno spremljam, težava nastopi samo kar se hitrosti samega nakupa tiče oz dobave. Ker jaz rabim tablico še ta teden, ker pol grem na dopust :)