Plače zaposlenih na ministrstvu za notranje zadeve

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Prej si o HSE pisal. Zdej ce ne vidis razlike je nadaljnja razprava nesmiselna.
Če bi znal slediti niti, bi videl, da sem se odzval na post #737, ki se je dotaknil Gen-I. Če pa že želiš, da pišem o razliki med Gen-I in HSE, je iz vesolja vidno, da slednjo vodijo totalni nesposobneži, kar pa me glede na njihov pedigre niti ne čudi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
In kaj točno si videl? Menda niso vam policajem kazali računov, če jih že novinarjem niso. Na podlagi katerih pravljic si napisal ovadbo? Tistih od Perš Luka Perš?
Ne zdej v vsakem odgovoru omejenosti kazat. Ko neka firma novinarki preiskovalnega medija nakaze 100k eur, lahko s pravljicami o nekanaliziranju denarja zakljucis. Razen ce jim je par GWh elektrike prodala. Sem ti dal idejo da naslednjo bedarijo napises.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.874
1.324
113
To je bilo razumeti, kot da je tezko biti član uprave :)

Me je spomnilo na ono... Ja, oni pa se opraviči, da so na koki, da zdržijo tak tempo...

Moja ocena je, da tovrstna funkcija ni sprehod v parku, se posebej ce zelis dolgoročno obstati na zemljevidu potencialnih kadrov neglede na to ali je podjetje pod političnim vplivom ali ne.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne zdej v vsakem odgovoru omejenosti kazat. Ko neka firma novinarki preiskovalnega medija nakaze 100k eur, lahko s pravljicami o nekanaliziranju denarja zakljucis. Razen ce jim je par GWh elektrike prodala. Sem ti dal idejo da naslednjo bedarijo napises.
Jaz sem videl samo nakazilo za koliko, mislim da tri jurje, ker je erar prikazal samo to. Kdo je pritresel 100 jurjev, ziher kak "preiskovalni" novinar NoreTV. Sicer pa nakazila firm, ki niso v državni lasti nikogar nič ne brigajo, razen njihovih nadzornih organov. Seveda če ni v ozadju kako kaznivo dejanje. Tega pa gotovo ni, ker bi ti za to verjetno vedel.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Jaz sem videl samo nakazilo za koliko, mislim da tri jurje, ker je erar prikazal samo to. Kdo je pritresel 100 jurjev, ziher kak "preiskovalni" novinar NoreTV. Sicer pa nakazila firm, ki niso v državni lasti nikogar nič ne brigajo, razen njihovih nadzornih organov. Seveda če ni v ozadju kako kaznivo dejanje. Tega pa gotovo ni, ker bi ti za to verjetno vedel.
Ne vem od kod se je vzela stevilka 100k, definitivno iz nekega desnega medija, saj ostali o tem sploh niso porocali.

Ti si napisal da se pod golobom ni kanaliziralo ven iz gen-i pa sem ti sam eno “ta pravo” novinarko napisal. In ti takoj da nikogar nic ne briga. Mene v resnici ne briga, jaz s tabo o tem debatiram med dopustom in imam cajt za debate na alterju. Sicer mi je vseeno. Ampak ne pa pisat da se ni kanaliziralo.

sej je ze zdenka cerar povedala - vsaka svinjarija se ni kaznivo dejanje (in imela je popolnoma prav).
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Dobro veš, da se vsakega, četudi potencialnega Janševega nasprotnika poskuša na vse načine diskreditirati. In kar zdelo se mi je, da so zato spet najeli Požarja. Glede nakazil Vukovičevi: edino znano nakazilo 3600€ je bilo nakazano podjetju, s katerim Vukovičeva že eno leto ni imela nič. Ostalih 100 jurjev si je pa Požar zelo verjetno enostavno izmislil. Ne ni bilo prvič.
Pa druge diskretizacije: Prazen račun v Romuniji na Golobovo ime:valjamse: Pa temu so verjeli samo SDS-ovski verski obsedenci. Isto velja za neka makedonska nakazila, o katerih naj bi potekala mednarodna preiskava. Gotovo si toliko pri koritu, da lahko malo povrtaš, kaj je s tem. Noben domači ali tuji medij o tem ne poroča.

zahteva-1.png


Naslednji dan je Siol te neresnične informacije umaknil s svojega Twitter profila.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Dobro veš, da se vsakega, četudi potencialnega Janševega nasprotnika poskuša na vse načine diskreditirati. In kar zdelo se mi je, da so zato spet najeli Požarja. Glede nakazil Vukovičevi: edino znano nakazilo 3600€ je bilo nakazano podjetju, s katerim Vukovičeva že eno leto ni imela nič. Ostalih 100 jurjev si je pa Požar zelo verjetno enostavno izmislil. Ne ni bilo prvič.
Pa druge diskretizacije: Prazen račun v Romuniji na Golobovo ime:valjamse: Pa temu so verjeli samo SDS-ovski verski obsedenci. Isto velja za neka makedonska nakazila, o katerih naj bi potekala mednarodna preiskava. Gotovo si toliko pri koritu, da lahko malo povrtaš, kaj je s tem. Noben domači ali tuji medij o tem ne poroča.

Poglej priponko 57855

Naslednji dan je Siol te neresnične informacije umaknil s svojega Twitter profila.
Problem je da sem dejansko tok pri koritu (pa ne v okviru sluzbe na katero ciljas) da vem da so politiki trenutne vlade vnaprej obvesceni o neprijetnih novinarskih vprasanjih, da se lahko nanje pripravijo. Zato pac ne dam nic na MSM. In se ob raznih “necenzurirano” samo kislo nasmehnem. Se bolj kislo se pa nasmehnem ob radu pezdirju npr….
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Problem je da sem dejansko tok pri koritu (pa ne v okviru sluzbe na katero ciljas) da vem da so politiki trenutne vlade vnaprej obvesceni o neprijetnih novinarskih vprasanjih, da se lahko nanje pripravijo. Zato pac ne dam nic na MSM. In se ob raznih “necenzurirano” samo kislo nasmehnem. Se bolj kislo se pa nasmehnem ob radu pezdirju npr….
Malo dvomim, da je Rosvita Pesek prejšnji teden Golobu vnaprej povedala, kaj ga bo vprašala. :cool:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Bravo, vse je nastavljeno, vse je zaigrano, ker so na levi strani sami tepci, ki ne znajo odgovoriti na nobeno vprašanje, ki ga ne dobijo vnaprej. Samo da desni so geniji, ki znajo iz glave bluziti o vsem, od teorije črnih lukenj do vpliva lune na menstruacijo koloradskega hrošča. :valjamse: